jirka F

Máte rádi smaženici z hub ?

Nejlepší odpověď
briketka10

a) ano

A jak, ještě obalený žampiónky, řízky z bedel,
gulášek z václavek, omáčku na smetaně z hub
s knedlíkem tu umí nejlíp moje teta z Brna vaří
ohromnej hrnec 😁

Další odpovědi
Nechápavé

a) ano

Zbožňuji

anonym

c) nejím jí

Jednou jsem ji na nátlak ochutnal, půl lžíce a šla ven! Jak kdybych jedl houbičky na mytí nádobí. Odporné! Ale sem tam, jednou, dvakrát za 5 let sním porci smažených žampiónu. Sice nic moc, ale trojobal výborný.

da ny

a) ano

Zbožňuji smaženici a houby v každé podobě :D

brillant

a) ano

Např.: houby na kmíně, dušené v sádle, houbové škvarky apod.

Klaproth

b) nemusím jí moc jíst

Sním to, ale že bych při tom vrněl blahem, se říci nedá. Houby mám nejraději ve formě vepřových kotlet na houbách a v bramboračce.

pusinka50

b) nemusím jí moc jíst

Smaženici můžu, ale nemusím. To už raději houbovou omáčku, klidně jen s chlebem, když nemám knedlík, anebo smažené houby obalené v trojobalu a zas klidně s chlebem

Emefej

b) nemusím jí moc jíst

Sním to, ale nepochutnám si.

anonym

b) nemusím jí moc jíst

Smaženici sním,ale raději řízečky nebo jen tak na pánvi,či bramborajdu nebo houbovku.

Lamalam

b) nemusím jí moc jíst

Sním jí, ale není to má nejoblíbenější úprava hub.

Vroudenspil

c) nejím jí

ochutnal jsem , ale nechutná mi .

Pepa25

a) ano

Samozřejmě!