Alča M.♥

Máte rádi seriál První krok?

Nejlepší odpověď
anonym

dívámse na něj hrozně málo

V dnešní době ani kvalitní herecké obsazení nezaručí odpovídající úroveň…:D

Další odpovědi
Georgo2010

dívámse na něj hrozně málo

Myšlenka i obsazení tohoto nového seriálu je zajímavá. Jistou inspirací byli jistě úspěšné filmy obdobné tématiky. Bohužel dějová línie je dle mého názoru příliš strohá, a tak je nutné upoutat pozornost svlékáním, striptýzovým barem či tanečními prvky se sexuálním podtextem. Upřímně, čekal jsem od tohoto seriálu větší hloubku, ne mohdy pošetilé chování náctiletých.

quentos

neznám

akvidzerp

neznám

tazatelka

dívámse na něj hrozně málo

Všeználek

ano, sleduji ho pravidelně

Amie

neznám

Heřman

dívámse na něj hrozně málo

neznám

anonym

ano, sleduji ho pravidelně

Ujde, občas se i zasměju :)

ano, sleduji ho pravidelně

Doplňuji:
myslíte že bude pokračování ?? asi ne že ??