Avatar uživatele
Eloška

Máte rádi reklamy v televizi?

Máte rádi reklamy v televizi, nebo vždycky přepínáte na jiný kanál?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, dudu, PostApMan, anonym, iceT před 5010 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Na reklamy jsem se postupně stal alergickým a nejspíše to nebude mojí vinou. Nemalou měrou k tomu určitě přispěla i skutečnost, že na některých kanálech běží reklama třeba i každých dvacet minut a to již většinou neustojím. Reaguji tak, že zajímavé pořady a hlavně filmy si nahraji na HDD, vystříhám pasáže s reklamou a teprve pak si je v pohodě promítnu, případně vypálím na DVD.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Koncetrované stupidity.
Co je k zamyšlení,mož­ná,je fakt,že kdyby se nevyplácely,ne­byly by.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Já je nenávidím! Všude je cpou. Je to děs.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano, človek si vtedy oddýchne od filmu, má čas ísť si spraviť kávu, ísť na WC, poprípade iné radosti. A pritom nemá strach, že nedajbože odhalia vraha bez neho 🙂
Ale ináč: čo je veľa, je veľa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Já se hrdě hlásím k přepínačům. Na ČT24 je vždy něco smysluplnějšího než reklama. Dříve jsem si chodil zakouřit na chodbu, nyní jako nekuřák doplňuji vědomosti zpravodajstvím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

To je jako by jste se ptala jestli rád šlapu bosou nohou na připínaček :) až takové jsou reklamy pro mě utrpením.

naštěstí mi bylo brzo vysvětleno že pokud chci nějaký film vidět a užít si ho ,tak je nejlepší si ho pustit nerušeně na DVD/PC s již uvařenou kávou a „dobrotama“ a nenechat se každých 20 minut provokovat nesmyslama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nesnasim je vytaci me kdyz zacnou v nejzajimavejsim momentu filmu a je jich moc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Reklamy moc mít nemusím,ale ta s Bobikem nemá chybu.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano mám když začnou reklamy jdu si udělat kavu nebo pití zajdu si na WC když by reklamy nebyly zůstala bych asi sedět než by ten film skončil ,protože když bych měla odejit v půlce filmu pak bych neviděla co se tam v mé nepřítomnosti sta­lo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Reklamy nesnáším.Hlavně bych někdy chtěla poznat lidi,kteří některé vymysleli,protože u některých zůstává rozum stát.Přepínáme nebo jdu něco poklidit a zase se vrátím k filmu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marvan

když jsou ve stylu Oskar, Vodafone což už dlouho nejsou tak ano… ty ostatní jsou trapné a nudné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Většinou jsou infantilní, takže mne rozčílí. Ale v rádiu jsou ještě horší a furt. A přepínat?! Dneska jsou tak často, že přepínáme z reklamy na reklamu. Všimli jste si, že na Vánoce skoro žádné nebyly?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Reklama je otravná ale z čeho by ta televize mněla peníze.Některé jsou hezké ,králík Azurit Některé mi doslova štvou. Podle psychlogů i negativní pocit pomáhá výrobek prodávat.Já většinu věcí na co je reklama nekupuji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek