Avatar uživatele
Dračice

Máte rádi reklamy nebo ne

Já ani nevim

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? redy, briketka10, Kamionak09 před 4063 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ne

Ne, protože to je jedna obrovská masáž lidí.
V televizi koukám zpravidla na ČT, kde reklamy prakticky nejsou, na TV Pohoda jich nějak moc není a nejsou nijak dlouhé. Na ostatní televize koukám jen minimálně.
V rádiu to tak hrozné není, tam jsou jen chvilkama a krátký.

Reklamy na internetu blokuju – prakticky do každého prohlížeč lze nainstalovat doplněk AdBlock. Internet Explorer od verze 98 má dokonce blokovač reklam zabudovaný, stačí jen si doinstalovat filtry.

Více o blokování reklam na internetu zde: http://adbloc­k.dajbych.net/

Jinak noviny nějak moc nečtu, občas si koupím Právo, ale tam to s těmi reklamami hrozné není a časopisy prakticky nekupuju.
Doplňuji:
Internet Explorer od verze 9 :D Na verzi 98 si budeme muset jó safra dlouho počkat a řada z nás se ji už asi nedočká :D

Upravil/a: Bedy

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Ne

Ne, protože je to vždycky manipulace. Nejhorší jsou ty, které se ani jako reklama netváří a přitom naprosto jednoznačně útočí a hrají si s lidskými city, emocemi, někdy i nemocemi, nejnitěrnějším soukromím. To už je hyenismus.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Chytil151

Ne

Ne.

A navíc, když si to člověk rozebere… je to kombinace latiny a češtiny 🙂

RE-KLAM-A
Re- znamená opakovat (repete 🙂
Klam – prostě klam (=lež)

takže dohromady je to opakovaný klam, ne? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Ano

Mělas dát to " já ani nevím" jako třetí možnost a byla by anketa skoro dokonalá 🙂
To bych totiž vybrala já, protože některá reklama je nudná, některá pobaví, ale občas se najde i nějaká inspirace 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ano

z praktického důvodu – nebýt jich, nemůžete v průběhu filmu na WC, aniž byste ztratili niť.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Ne

jak kdy, ale např.
tyto na T-Mobile ano
http://www.you­tube.com/play­list?list=PLA2018DE5­704AAB5B
Doplňuji:
všechny tyhle bakterie co
se objevují v reklamách mám
obzvlášť ráda :))
http://www.you­tube.com/watch?v=oG­SsoScKtpU

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Ano

Reklamy – ty zbožňuju – kde bychom byli,kdyby nebyly?
http://www.tvspo­ty.cz/mcdonal­ds-lidovky-toz-okostuj-to-u-mekaca/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tryphena

Ne

Nemám ráda reklamy. Když je reklama v TV, tak přepínám, nebo si jdu udělat kafe. Na internetu reklamy také blokuji, hlavně i proto, že většina zpomaluje načítání stránek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionak09

Ne

Doplňuji:
Reklamy rad nemam a ignoruju je,kdyz skoci v televizi,tak si du zapalit,a kdyz v radiu,tak prepinam stanici.

Upravil/a: Kamionak09

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anuket

Ne

Ne. Proč? 99,9% reklam je klamavých. Co mi nevadí je vánoční reklama na kofolu, to je tradice… Dobrých reklam je opravdu málo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sarrow

Ne

Doplňuji:
Zas*aná manipulace

Upravil/a: Sarrow

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano

Chybí tu „jiná možnost“.
Obecně reklamy moc nemusím. Některá mne krajně štve (reklamy s populárními osobnostmi jako je Karel Gott, Dana Morávková a spol.). Potom jsou reklamy, ze kterých je mi hnusně jinak – pro jejich vlastní obsah (to když je viditelné, jak tvůrci reklamy počítají s vlivem podbízivosti na průměrného diváka).
Někdy reklamy vítám, protože během nich jdu třeba umýt nádobí, nebo se jdu osprchovat atd. Sedět u televize a sledovat reklamu, to považuji za ztrátu času.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lenča59

Ano

Doplňuji:
Ještě chybí jedna odpověď: Nějaké!
Některé jsou jen na to aby přitáhly lidi k nekvalitníkm výrobkům, i když v reklamě říkají jak je to nejlepší, lepší než ostatní atd…např třeba Pervol, Vanish tajty prací prášky, nebo ty blbůstky proti bakteriím v záchodě, to sou prostě jen lži..ale někdy sou dobré. např. třeba reklamy na hračky, jídlo a slevy ;)

Upravil/a: Lenča59

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
emm.kate

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonymmm

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GTA Andreas

Ano

Bez reklam neudělám ani krok.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LoveAnimals

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano

Len ma štvalo, že to prerušovali filmami.
Tak keď sa mi TV pokazil, ďalší som si už nekúpil.
Takže to Ano je „Ano“.
Všade kde sa dá, sa reklame vyhýbam.
Reklamu by som pokladal za trestný čin, lebo iba zavádza (a zavadzia) a v podstate ju platím ja (rozumej občan, občania, lebo náklady za ňu sa premietnu do nákladov na výrobu a predaj výrobku), i keď na ňu nie som zvedavý.
Čo je dobré, sa presadí i bez reklamy, doporučenia známych fungujú lavínovým efektom.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Ne

Já se na reklamy zásadně nedívám, někdy naschvál přepnu TV na jiný kanál, abych nepodporovala „sledovanou sledovanost“, někdy jen ztiším, ale nekoukám na ně a ještě jsem si ani nekoupila nic propagovaného reklamou, jsou to vesměs šunty

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

quentos, u IPTV si můžu zastavit běžící pořad až na 1 hodinu, takže reklamy nepotřebuji a odběhnout lze kdykoliv.

před 4063 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek