Mili @

Máte rádi pizzu?

A jakou…?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Šunkovou, s ančovičkami, olivovou, rajčatovou, sýrovou, salámovou, houbovou, kukuřicovou… Všechny. Mořské plody moc ne.

Mili, udělala jste mi chutě! :D

Další odpovědi
iceT

Jakoukoliv,kde je hodně ingrediencí,proto si ji dělám doma z listového těsta.

hanulka11

já extra pálivou

myšpulín

Mám ráda pizzu, jednou za čas určitě si ráda dám pikantní s feferonkami, ale jak o tom přemýšlím, tak si dám ráda každou, kde nejsou mořské potvory 🙂

Mousinek

určitě mám ráda

anonym

Nemám ji rád.Prostě nemám rád jídlo s kečupem,sýrem (smažák to ano) a jinými sajrajtami.

morgan

mám a moc

poa.li

Velmi rád. Může i trochu pálit. Zeleninovou, šunkovou, sýrovou. Myslím, že pizzu, která by mi vyloženě nechutnala jsem ještě nejedl.

mojitek

Pizzu mam rad,ale ne vsude ji umi dobre udelat-co se týče italské. Mam rad i americkou z Pizza Hut-je vyborna 😉

ReHu

JJ, můžu. Hlavně tu tenkou – italskou.
Ta vysoká – americká mi moc nejede.
Nesmí chybět paprika, s nivou mám také ráda, trocha uzeniny, …