bolak

Máte rádi opery? Chodíte na ně?

♫ ..ná na na ná ná, tá má ducati, má ducati…a chaluhu a chaluhu…♫

http://www.du­catitrader.com/pos­ters/images/Du­cati-Posters.jpg

Nejlepší odpověď
Pájo

Rád opery

.....a moc rád na ně chodím.
Činohru, balet já taky rád.
(Horší to je se sháněním lístků na ně).

Další odpovědi
Damiana

Nerad opery

Ne. Nemám ráda operní árie, ten dramatický zpěv mi nic neříká. Nemám ale ani moc ráda operetu, ani muzikály. Zato symfonie, filharmonické nebo jen sólové koncerty, jazz – to je moje. A taky balet. Hlavně, když se u toho neječí.

anonym

Rád opery

A nejlepší jsou ty v moderním pojetí.

briketka10

Rád opery

mám je ráda, ale poslouchám je jen v rádiu a TV :)
nechodím na ně..
muzikály mám taky ráda, ale ne české, nikdy bych na žádný nešla
jen na nějaký cizí ten jo :))

pusinka50

Nerad opery

Óóóóó nikoliv, nemám ráda opery, ani operety. Kdysi jsem byla na Prodané nevěstě, později na českém muzikálu Čardášová princezna a tím mé kulturní vzdělání skončilo a zakrslo. Já mám ráda country a folk, operu nebrat.:-)

Conchus

Rád opery

anonym

Jiná jiná odpověď

Doplňuji:
Nikdy jsem na opeře nebyl a nijak mě to ani neláká. Spíše si zajdu na Járu Cimrmana.

manon

Jiná odpověď

Nelze říct, že nemám ráda, ale tak úplně neocením, nedorostla jsem na ně.

PS: Takovou by sis nechal dohodit? Chápu, ta motorka je lákavý kus :D

sevos

Nerad opery

hanulka11

Nerad opery

marijakes

Nerad opery

Doplňuji:
Byla jsem s rodiči párkrát, ale nebaví mě to, ani balet. Činohry občas, jezdili jsme. už je to dávno, pravidelně do tehdejšího Gotvaldova. Nadšená jsem byla z jediné návštěvy ND. Jinak tuhle kulturu nemusím, ale líbí se mi i vážná hudba (Vivaldy, Straus) country, folk, ráda mám i cimbál a folklor a dokonce se mi líbí romské písně.

isteron

Nerad opery

anonym

Rád opery

Mám ráda opery, chodím na ně, když k tomu mám možnost a příležitost, a ano, byla jsem i na Prodané nevěstě. Kromě toho mám dost oper na CD a s velkou oblibou si je pouštím při žehlení nebo když relaxuji.

emamamisu

Rád opery

Doplňuji:
chodím do divadla relativně často. opera je vysoké umění. chodím na ni, když mám depresivní náladu, báječně mě ji podpoří, ale na druhý den je mi moc dobře.

doposud jsem viděla Madama Butterfly, Turandota a Zázrak Heliany.