flodur

Máte rádi Mr.Bean?

http://www.zas­mejse.cz/vtip­ne-obrazky/v4121-crazy-mr-bean.html
Doplňuji:
http://www.zas­mejse.cz/vtip­ne-obrazky/v3422-mr-bean-fitness.html

Nejlepší odpověď
aramah

Mám je vtipný beze slova.

Další odpovědi
panenka

Ano mám ho ráda i s celou svou rodinkou je to opravdu šoumen číslo jedna.Ted nám ho zařadili do programu Minimax ale animovaného takže ho vidíme každý den odpoledne v TV.

martina1

Ne a od doby,kdy jsem viděla scénku,jak si strká krůtu na hlavu je mi z něho zne.Mě teda vtipný nepřijde.

anonym

Je vtipný,ale někdy je dobré mít u TV lavor.
Nemusím ho.

Jahoda

Doma máme všechny díly včetně jeho filmu „Největší filmová katastrofa“. Kdysi jsem ho měla fakt ráda a smála se tak, až jsem brečela, ale časem mě to omrzelo a DVD s jeho díly jsem už dlouho nevytáhla. Když se koukám na TV a zrovna nějaký jeho díl pustí, dokoukám se. Jinak ne.

Cullinda

Máme ho rádi celá rodina, obzvlášť scénky s jeho autem. Možná i proto si jeden takový vrak táta „vymazlil“ do krásného veterána.

anonym

Nam doma take nevadil,ale od doby,kdy se na nas sklebil neustale na Tv Nova,tak jsem se uz prestala divat,protoze uz mi to tak vtipne neprislo,dame pauzu a pak se zase treba za rok zasmejeme.

FOG

Je zajimave,ze on je ve skutecnosti velmi inteligentni clovek a vse pouze hraje,asi jako u nas Ludek Sobota ve filmu.