Máte rádi morčátka?ťuťu…

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=EJCA-oy4zM4

zn.vyholené morče – je léto!

Nejlepší odpověď
setapouch

Jeste jsem je nejedl, ale v zasade proti nim nic nemam.

Další odpovědi
quentos

Čoveče, ani ne, jsou to akorát páchnoucí darmožrouti… chvíli měla jedno doma ségra a vztah jsem si k němu nevytvořil…

gecco

Ne…
Takové jehněčí kotlety jsou mnohem lahodnější…
😉

MirKop

Jedno máme doma a je to prostě mazlíček…

lota

Asi i ano, ale doma je mít nemusím.

ReHu

Quentos-když se o zvíře staráš, tak nepáchne. Ani morče.
Stačí čistit pelíšek.

quentos

… jako alergik nemusím ani ta čistá… a na tom, že to jsou darmožrouti, to nic nemění…

anonym

setapouch – Někde na fíbíčku mám,ale nejde stáhnout sem,škoda octavia transformers.

setapouch

Ale i morče jde stáhnout. Pověsit za nohy a opatrně odřezávat kůži.

anonym

RE:Spíš to měla být anketa a měla jsem se na to vyholené morče přeptat?

anonym

doplňuji:,…teda ještě jednou přeptat,já se musím,a to ve smyslu na vylučovací způsob typu blad sabath…