Drap

Máte rádi lovce ?

Tato otázka je pro zábavu. Proto je dána do kategorie zábava, která je odvozena od slova bavit se. Ti, kteří se bavit neumějí a nebo nechtějí, anebo ti, kteří serm chodí jen kritizovat a prudit ostatní.laskavě prosím aby na ni nereagovali . Stejně tak nic nevypovídají poznámky typu, viděl jsem to už před pěti léty a podobně. Bydlím totiž téměř na samotě, tak i maily ke mě chodí se zpožděním.
K vlastní otázce: Tito lovxci se mi líbí, a fandím jim
http://letecka­posta.cz/549426206

Nejlepší odpověď
hanulka11

krásné

Další odpovědi
vlk samotař

Nádhera-šíkovný fotograf.

honza19hk

každý potřebuje něco žrát.Lidé si chodí jídlo koupit zvířata si ho musí ulovit.Je to normální a přirozené chování.
Lepší než nějaký nimrod na posedu i přesto že jsem jedním z nich.

Damiana

Člověče, to vypadá, jako by to fotil Norman Bates! Ještě vycpat…
Lovce ráda nemám – ty lidské, zákeřné, s puškou. Ale zvířecí predátoři, to je jiná, to je příroda. Ale že bych se vyžívala ve fotkách s hlavním tématem zabíjení – ať je to třeba véča – to ne.
Btw – jen ten medvěd s vlkem se mi docela líbili, jako by do té série ani nepatřili, protože to nevypadalo, že má jeden na druhého nějaký extra zálusk.:-)

Rocker

Nádhera.Já čekal opilé myslivce:-)

annas

Opravdu krásné fotografie. Někdo byl ve správnou chvíli na správném místě.