Klára K.

Máte rádi Lady Gagu?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
badisko

Jiná odpověd

Neco jsem od ni slysel ..jeji tvorbu nevyhledavam …ale nevidim duvod tvrdit ze ji mam nebo nemam rad …Je mi uplne volna …:D Nicmene jedno se ji musi nechat …svym zjevem dokaze paradne pritahnout pozornost …:D kdyby byla normalni teda normalni ..;D ..tak by si ani neskrtla protoze dle meho nazoru moc zpivat neumi …ale v kombinaci s jejim vzhledem a celkovym pojetim nemuzu jinak nez ji poprat hodne stesti …:D…

Další odpovědi
huxa

Ne

Doplňuji:
Mohl bych se zeptat, proč se tak hloupě ptáš? Statistiky o oblíbenosti můžeš kdekoliv najít a abys věděla náš postoj, no, to je k smíchu.
Neznám ji, její „zpěv“ ovšem nemusím.

mojitek

Ne

třeba jí mít rád budu,ale až se naučí zpívat

marci1

Jiná odpověd

Doplňuji:
Myslím si, že zpívat moc neumí, ale umí zaujmout svou extravagancí a „bláznostvím“, což asi mnohé mladé lidi zaujme. Nevyhledám její písně.

briketka10

Jiná odpověd

nemusím ji slyšet zpívat, ale je hezká..
v 54.13.5.2012 roč­níku Grammy Awards byla nominována
hned na tři ceny, album roku, nejlepší popové album a
nejlepší popový výkon..http://www­.gaga-daily.net/

pl4toon

Ano

Doplňuji:
Neříkám, že ji poslouchám, její muzika je popový brak. Ale fascinuje mě, jak průměrně inteligentní a ne moc hezká dívka, která navíc neumí ani moc extra zpívat, dokázala dobýt svět. Její odhodlání a odvahu bych chtěl mít :)

Funna

Ne

nenapadá mne nic co bych na ní měla mít ráda…spíš naopak…

krum

Ne

Doplňuji:
Dříve jsem do ní byla úplný blázen, ale dnes…jen podivný hybrid. Vyhledávám raději kvalitnější hudbu s normálními zpěváky.

anonym

Ne

Mahoney

Ne