Stříbrný

Máte rádi kytičky

Pěstujete doma kytky jako svůj koníček? Sbíráte konkrétní druh? A na jaký "kousek" jste nejvíce hrdí? Kolik času jim každodenně venujete?
Já mám třeba ráda nenáročný kytičky =) - mám z pecky krásný pomerančovník (nebo možná je to mandarinka =D - ted nevím) - krásně mi roste, nikdy se mi nestalo, že by měl nějaké škůdce, jako se mi to stávalo třeba u ibišků - to byla moje velká láska - měla jsem všechny možný barvičky, ale dost často je něco napadalo, tak jsem s tím sekla =D ... tedka mám menší nenáročný kytíí, pak toho citrusa, no a ještě dva mega banány - jsem je letos na jaře přesadila do větších a oni najednou začaly dělat listy velký jako kráva! =D Máma z nich vždycky valí oči =D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano mám léčivky.Kalísie voňavá - Domácí ženšen.
Jiaogulan - ženšen pětilistý.Rozmarýn.

Další odpovědi:

Zlatý

Máme jich plný byt i chodbu.Jsou nádherné,hlavně díky péči mé ženy.U ní je to skoro posedlost.Ale v tom dobrém slova smyslu.

Bronzový

Já si je nepěstuju, ale budu muset začít, protože potřebuju měco na hrob.... (svůj)

Zlatý

Kdybych ti měla vyjmenovat co vše pěstuji, byla by to dlouhá - předlouhá řada, květiny máme doma , venku, všude staly se naší součástí a bez nich bych si nedovedla představit život. Dům bez květin je jako pustina .

Bronzový

Nejraději mám kytičky (např. kopřivy, pšenici atd.), které žerou prasátka, a ta prasátka potom sežeru já.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.