martina1

Máte rádi Krkonoše nebo jiné hory?

Máte rádi Krkonoše nebo jiné hory?Chtěli by ste tu bydlet?
Doplňuji:
Nechci vyzdvihovat Krkonoše jen proto,že jsem se tu narodila a žiju tady.Ikdyž né stále na stejném místě.Je hezké,že tu jsou lidi z celé republiky.Mě se líbí všude,kde jsem byla.Letos chceme s dětmi vyrazit do Moravského krasu a během dalších let snad odženu i resty,jako jsou Západní Čechy a Vysočina.Tam jsem nikdy nebylo.Jinak určitě platí:Všude dobře doma nejlíp!

Nejlepší odpověď
annas

Já jsem Krkonoše nikdy nenavštívila. Jsem zřejmě moravský patriot, víc se mně líbí Jeseníky.
Jednak je v dálí vidím z našeho města, za jasného počasí dokonce Praděd. Jednak dost často do oblasti Jeseníků jezdím. Obdivuji přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé stráně vybudovanou v Hrubém Jeseníku uvnitř CHKO Jeseníky v nadmořské výšce kolem 1350 m. Cesta k elektrárně poskytuje hrůzný, ale nezapomemutelný zážitek.

Další odpovědi
quentos

mně stačí to moje Podkrkonoší, za větší zimou a výškou ani ne ;{)> hory jsou dobrý na občasnou návštěvu…

panenka

I když jsem ještě v Krkonoších nebyla tak ano mám je ráda.Jednou jsem viděla o Krkonoších pěkný dokument a opravdu jsou hezké.

kokoťenko

Jasně,to jako u Vás??

jakube33

Já sem z Budějovic takže do Krkonoš v krkonoší sem byl jen jednou. Nejčastěji jezdíme jen na Lipno nebo do Rakouska.

Jahoda

Byla jsem v Podrkonoších a jsou opravdu, ale opravdu moc hezké. Měla jsem tam tetu, takže jsem tam jela. Ovšem teta si přestěhovala do našeho města, takže už tam žádnou rodinu nemám. Ale ráda bych tam opět zavítala, snad se zadaří 🙂

roxy52

Mě se Krkonoše líbí moc.Obzvláštˇ Pec pod Sněžkou.Nějak mi to přirostlo k srdci.Už tam asi 3 roky nejsem,ale často si vzpomenu a v čím dál větších intervalech.Dokonce se kolikrát přistihnu,jak mám nepřítomě zasněný ksichtík.

člověk

Prahu .Venkov moc nemusím
,to roději jejich tradiční kuchyni
,napřed kyselo,pod peřinou veselo.