Bronzový

Máte rádi Krkonoše nebo jiné hory?

Máte rádi Krkonoše nebo jiné hory?Chtěli by ste tu bydlet?
Doplňuji:
Nechci vyzdvihovat Krkonoše jen proto,že jsem se tu narodila a žiju tady.Ikdyž né stále na stejném místě.Je hezké,že tu jsou lidi z celé republiky.Mě se líbí všude,kde jsem byla.Letos chceme s dětmi vyrazit do Moravského krasu a během dalších let snad odženu i resty,jako jsou Západní Čechy a Vysočina.Tam jsem nikdy nebylo.Jinak určitě platí:Všude dobře doma nejlíp!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já jsem Krkonoše nikdy nenavštívila. Jsem zřejmě moravský patriot, víc se mně líbí Jeseníky.
Jednak je v dálí vidím z našeho města, za jasného počasí dokonce Praděd. Jednak dost často do oblasti Jeseníků jezdím. Obdivuji přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé stráně vybudovanou v Hrubém Jeseníku uvnitř CHKO Jeseníky v nadmořské výšce kolem 1350 m. Cesta k elektrárně poskytuje hrůzný, ale nezapomemutelný zážitek.

Další odpovědi:

Zlatý

mně stačí to moje Podkrkonoší, za větší zimou a výškou ani ne ;{)> hory jsou dobrý na občasnou návštěvu...

Zlatý

I když jsem ještě v Krkonoších nebyla tak ano mám je ráda.Jednou jsem viděla o Krkonoších pěkný dokument a opravdu jsou hezké.

Bronzový

Jasně,to jako u Vás??

Pokročilý

Já sem z Budějovic takže do Krkonoš v krkonoší sem byl jen jednou. Nejčastěji jezdíme jen na Lipno nebo do Rakouska.

Zlatý

Byla jsem v Podrkonoších a jsou opravdu, ale opravdu moc hezké. Měla jsem tam tetu, takže jsem tam jela. Ovšem teta si přestěhovala do našeho města, takže už tam žádnou rodinu nemám. Ale ráda bych tam opět zavítala, snad se zadaří :-)

Bronzový

Mě se Krkonoše líbí moc.Obzvláštˇ Pec pod Sněžkou.Nějak mi to přirostlo k srdci.Už tam asi 3 roky nejsem,ale často si vzpomenu a v čím dál větších intervalech.Dokonce se kolikrát přistihnu,jak mám nepřítomě zasněný ksichtík.

Bronzový

Prahu .Venkov moc nemusím
,to roději jejich tradiční kuchyni
,napřed kyselo,pod peřinou veselo.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 925
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.