ivosek2

Máte rádi kořeněná jídla?

Nejlepší odpověď
quentos

ano… co kořeněné není, na to se patří nakapat aspoň Tabasco. Pokud ovšem nejde o sladká, to je jiná věc (i ta ovšem mohou být vkusně kořeněná – skořice, anýz…).

Další odpovědi
Mirdas

Dříve, tedy v mládí, co nepálilo – nechutnalo.
V současné době mám sice rád stále silně kořeněné jídlo, ovšem již dávám přednost spíše dochucování bylinkama.

da ny

Chutná mi koření české kuchyně (i bazalka), používám např. worcestr. sójovou omáčku, ústřicovou, rybí, kari, provensálské koření, výjimečně kupované směsi a mletý černý pepř.. Chutná mi balsamico ocet.
Nemusím koriandr ;)
Ostré koření jsem nikdy moc nemusela, nyní ho nesmím konzumovat.
Chilli mám lékaři zakázáno!

Hawajka

Kořeněná…Hm,otázkou je JAK kořeněná.Jestli ostré (chili) koření,nebo víc hořkého.Například já moc ostré koření nemusím.Mám raději koření jako třeba mjoránka,bazal­ka,nebo na pizzu-pizza koření :D

zjentek

bez koření není jídlo
zajímavost- v indii se snídaj sladkosti s čerstvejma čili a to celý plave v čili omáčce ..doporučuji všem, kdo rádi sladké a nechtěj přibrat!

anonym

Pálí mě z zoho žáha,vždyky mám zážeh.