Máte rádi ke snídani hutné polévky?

Gulášovou, franktfurtskou, dršťkovou (tlamovka)… ? Já zrovna jím zelňačku.
Jo, a děkuji.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

samo,dyť se říká: …polívka je grunt…

Další odpovědi
anonym

To bych nedala :-O

anonym

mám rád k snídani cokoliv, ale spíše nesnídám. dnes jsem měl k snídani restované brambory, opečenou slaninu a vejce. trochu netradiční, ale měl jsem na to chuť.

gecco

Jo jo, ke jmenovaným bramboračka, čočkovka, fazulačka…
A jiné, pěkně s chrupkavým rohlíkem…
😉

quentos

Mám, ale lepší jsou k obědu nebo když přijdu na podzim či v zimě vymrzlej z práce :{)>

Rommart

česnečka s krutóny nemá po ránu chybu, nastartuje mě na celý den.

Emefej

K snídani ne. Já jsem buchtovej a kafovej. Hutnou polévku si dávám k druhé večeři po návratu ze společnosti.

klumprt

Máloco je lepší snídaně než gesichtsuppe v nějakém bufetu mezi lopatama a cikánama. To je taková česká romantika… 🙂

anonym

Jo,snídám je pravidelně,dnes to
byla bramboračka.

loken

Nikdy jsem polívku ke snídani neměl :D

Agneta

Jak tě napadlo mít polévku k snídani? To bych si mohla představit jen v rozvrácených rodinách:D=>Tam mají dokonce k snídani často jen kafe…:DDD
Ano, polévka „je grund“, ale v poledne k obědu:D

KARI05

K snidani jsi mas dat něco sladkého aby jsi nacerpal silu.....Ehm takže polivku ne a ráno mas žaludek stazeny takže se můžeš pozvracet

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/plati-i-u-vas-doma-ze-polevka-je-gruntVepište odpověď…

anonym

Jugare, ještě to s těmi tvými odkazy není ono. Co z něj mám, když mi to řekne: stránka nenalezena?!

anonym

Agneto proč v rozvrácených rodinách?Podle čeho usuzuješ a to samé s tím kafem,kde jsi na to přišla?
Ty snídáš co?Grund?

Mc Merkurion

Jugar: nerad,ale musím s tebou souhlasit,co jinýho teda k snídani,když ne kafe nebo polívku…by mě zajímalo,co se snídá v nerozvrácených rodinách? (ale to teda jinde…)

anonym

Neumíš toa k tý tvý otázce ,bych napsal:
Máte rádi k snídani né ke snídani,

Mc Merkurion

hele Jugar,ja osobně bych napsal „na snídani“…

annas

Ad Mec Merkurion – předložka na se sice používá, ale užívá se pro mluvenou řeč.
Znamená něco na povrhu – Ke snídani mám na stole přioravený chléb atd.

Mc Merkurion

ad annas: šak ja vim,taky píšu,co bych napsal,a ne co je spisovně…

annas

Barbakan si vybral ze tří možností k, ke, ku jednu, samozřejmě kupodivu vhodnou.

anonym

kukuku

anonym

Včil mudruj!

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/plati-i-u-vas-doma-ze-polevka-je-grunt

anonym

Dršťkovce já říkám ksichten suppe.

Agneta

No to by dopadlo…ale takové překlady v českých restauracích mají, je to jen trapné, že ani středoškolák nezvládne to, z čeho maturoval:DDD

gecco

Agneto – ono to není jen v Česku…
Nedávno jsem si v D dával „zelný maďarský guláš“…
A on to segedín…
😉