Avatar uživatele
anonym

Máte rádi, když vás někdo fotí?

Díky za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? redy, da ny, Frogman, Agneta, lejdy.můn před 3085 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lejdy.můn

Nenávidím to

Už od útlýho dětství, sama nevím proč. 😉

Ale je fajn vidět, že v tom nejedu jen já sama – sem tam se totiž najde někdo, kdo mi to vyčítá a myslí si, že jsem ‚divná‘ nebo že něco skrývám, když se focení vyhýbám jako čert kříži. A zaboha si nechce nechat vysvětlit, že prostě jen nejsem narcis, co by vlezl do záběru i kolemjdoucím turistům na Karláku.
Na tohle jsou expertky pipinky na fejsbůčku, poněvadž to dělání selfíček je často to jediný, v čem vynikají…tak jen ať si tu pozornost užívají – přece jim nebudu fušovat do řemesla. Já, stará bába za zenitem… 😉

Jináč díky za tuhle anketku, Jugare: až mě někdo zase bude uhánět o fotku a bude na mě dotírat, že co je na tom tak těžkýho stoupnout si před objektiv a cvaknout spoušť.. nebo až mi bude mít někdy někdo za zlý, že se v této ‚tolik zábavné‘ kratochvíli nevyžívám..prostě mu pošlu odkaz na tvou anketu a řeknu: „Ha! A včíl sa se mnú hádaj, ogare..“ 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Ne,nerad,nerada se fotím

🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Ne,nerad,nerada se fotím

Mám to skoro tak nerad, jako když někdo nepíše mezeru za čárkou ve větě. Ale vždycky jsem to přežil, i od novinářů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

Ne,nerad,nerada se fotím

Ne,nerad,nerada se fotím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pavlinka19

Ne,nerad,nerada se fotím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je mi to fuk

Manželka se nerada fotík, vždycky má strach jak na fotce bude vypadat.Mně je to fuk, když má o mně někdo zájem, tak ať si mně vyfotí.A jak budu na fotce vypadat, tak to NIKDY neřeším.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Frogman

Nenávidím to

Na všech fotkách vypadám (aspoň podle sebe) příšerně! :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KARI05

Ne,nerad,nerada se fotím

Každý skoro každý to nesnadi kvůli tomu ze se prý strapnuje ja si to říkám taky

Upravil/a: KARI05

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

Ne,nerad,nerada se fotím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Mám to rád,ráda

Nenacházím jeden jediný důvod, proč bych se měl rád fotit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jiná odpověď

Chtěl bych se rád vyfotit s vietnamskými přáteli, ale vypadal bych s nimi jako Goliáš.

Drape, palec nahoru!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Ne,nerad,nerada se fotím

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Drape,proč reaguješ na moje otázky,když sám píšeš,že jsou k ničemu a jsou špatné?

před 3085 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek