Máte rádi, když vás někdo fotí?

Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
lejdy.můn

Nenávidím to

Už od útlýho dětství, sama nevím proč. 😉

Ale je fajn vidět, že v tom nejedu jen já sama – sem tam se totiž najde někdo, kdo mi to vyčítá a myslí si, že jsem ‚divná‘ nebo že něco skrývám, když se focení vyhýbám jako čert kříži. A zaboha si nechce nechat vysvětlit, že prostě jen nejsem narcis, co by vlezl do záběru i kolemjdoucím turistům na Karláku.
Na tohle jsou expertky pipinky na fejsbůčku, poněvadž to dělání selfíček je často to jediný, v čem vynikají…tak jen ať si tu pozornost užívají – přece jim nebudu fušovat do řemesla. Já, stará bába za zenitem… 😉

Jináč díky za tuhle anketku, Jugare: až mě někdo zase bude uhánět o fotku a bude na mě dotírat, že co je na tom tak těžkýho stoupnout si před objektiv a cvaknout spoušť.. nebo až mi bude mít někdy někdo za zlý, že se v této ‚tolik zábavné‘ kratochvíli nevyžívám..prostě mu pošlu odkaz na tvou anketu a řeknu: „Ha! A včíl sa se mnú hádaj, ogare..“ 🙂

Další odpovědi
redy

Ne,nerad,nerada se fotím

🙂

quentos

Ne,nerad,nerada se fotím

Mám to skoro tak nerad, jako když někdo nepíše mezeru za čárkou ve větě. Ale vždycky jsem to přežil, i od novinářů.

talka

Ne,nerad,nerada se fotím

Pavlinka19

Ne,nerad,nerada se fotím

anonym

Je mi to fuk

Manželka se nerada fotík, vždycky má strach jak na fotce bude vypadat.Mně je to fuk, když má o mně někdo zájem, tak ať si mně vyfotí.A jak budu na fotce vypadat, tak to NIKDY neřeším.

Frogman

Nenávidím to

Na všech fotkách vypadám (aspoň podle sebe) příšerně! :DD

KARI05

Ne,nerad,nerada se fotím

Každý skoro každý to nesnadi kvůli tomu ze se prý strapnuje ja si to říkám taky

brillant

Ne,nerad,nerada se fotím

Drap

Mám to rád,ráda

Nenacházím jeden jediný důvod, proč bych se měl rád fotit.

anonym

Jiná odpověď

Chtěl bych se rád vyfotit s vietnamskými přáteli, ale vypadal bych s nimi jako Goliáš.

Drape, palec nahoru!

da ny

Ne,nerad,nerada se fotím

anonym

Drape,proč reaguješ na moje otázky,když sám píšeš,že jsou k ničemu a jsou špatné?