Mili @

Máte rádi karamel?

A na jaký způsob, karamely, karamelový krém…

Nejlepší odpověď
kropitko

Mám ráda karamel, nejraději tekutý se zmrzlinou.

Další odpovědi
BEAES

Já jakýkoli, karamely, polevu i zmrzlinu. Karamelový krém je vynikající ze Salka.

anonym

já sladké moc nemusím,ale moje děti jej mají rádi,dělám ho jen jako polevu krém už je moc sladký

Miroslavst

Nemám rád karamel, protože se cukr musí vařit a mně stačila dnešní štola. Kdybych dělal ještě karamel, hasiči by měli pohotovost nejvyššího stupně :D

panenka

Ano mám ráda karamel

Terryle

Karamel nemá chybu, ale nesmí ho být moc, lehko se jím přeplácá. Dobrej je krém ze salka, ale fajn je i normální domácí z rozpuštěnýho cukru, ale nesmí se přepálit. Obecně to ale je jedna z mejch nejoblíbenějších příchutí čehokoli.

elektrikář

Maminka nám dělala domácí karamelky.Do karamelu přidala kondenzované mléko. Vlilo se to na pomaštěný plech a krájelo na kostičky.