Máte rádi kapelu White Lion?

Díky za odpovědi:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=93cbhulNK5g
Taky takovýhle dojáky moc nemusím.¨Hair metal vůbec.
Až moc hrajou na city.

Nejlepší odpověď
Agneta

Ne.
Z muzikálního hlediska je to nicovaté…dělané jen na profit.:D

Ale dalo by se to (video) použít na výuku angličtiny:D

Další odpovědi
anonym

Ne, i přesto, že jsem se nedíval na odkaz!

ten který je

Hair metal mě nikdy moc nebral.Tak že ne.

lexx

znám ale jenom z encyklopedie rock & metalu, CD, dvd nemám žádné

anonym

Barbakane,to jsi nemusel nic psát,když ses nepodíval na odkaz,já vím,že máš raději dechárnu.

anonym

I kdyby v odkaze byla Moravanka, tak bych nekoukl, protože tvoje otázky s dovětkem: díky za odpovědi nebo díky za koment, mne opravdu baví.

anonym

Nejsem porase jako ty a dokážu předem poděkovat,k tomu jsem byl učen.
Patříš meziu ty ostatní to už vím,tak na mé otázky neodpovídej a bude líp.
Vím,žýe sji marod,tak se hlavně uzdrav at jsi tady fit a ještě tu dlouho vydržíš a nekrm ty svý potomlky tolik masem.
http://tinypic­.com/player.php?v=2vif­tle%3E&s=8#.Vfryr5eK7IU

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.