andyana

Máte rádi kanadské žertíky?

Znáte nějaké?
Napište je

Nejlepší odpověď
orwell

Pokud nejsem obětí takového žertíku, tak mám a velice. Znám jich hodně, ale bylo by to dlouhé psaní. Navíc některé jsou nebezpečné, mohla by někoho i klepnout „pepka“.

Další odpovědi
led

Prihodia sa občas, ale záleží od situácie a momentálnom duševnom stave obete (tj niekedy aj mňa), či to prijme ako vtip alebo nie.Nie každý a nie vždy sa chápe humor ako humor, zvlášť ten „kanadský“.
Sú humorné len v kontrétnej situácii, v inej môžu byť nepochopiteľné ako každý nepodarený humor.