redy

máte rádi kadidlo?

Františka, chcípá nechce hořet neřád
vlastně doutnat
díky

Doplňuji:
cochee: kadidlo je kadidlo akorát že méno František má…
mrkni na--- Wikipedia

Nejlepší odpověď
radce

Kadidlo je kadidlo a Frantík je dřevěné uhlí s přídavkem kadidla…
Ale k otázce, ANO, tento „smrádek“ je mi příjemný…

Další odpovědi
Drap

Nemám, ale pěkně prouzený bůček, ten rád mám

Jikra

No jo zase ten -Drap- má pravdu. Kadidlo, františek i purpura na vánoce samozřejmě nevadí, ale uzený bůček ten může klidně vonět celoročně. Jaůůůů.

beer

Nemám.
Zkus jej napřed v teple vysušit..

cochee

Kadidlo je kadidlo. Nepleťte k němu Františky a tyčinky, které ho sice můžou obsahovat, ale ne ze 100%. Jinak – ne, rád ty zapálené smrdící věci nemám, vydržím jen chvíli a pak mi to začíná být velmi otravné.
Doplňuji:
redy: František je františek a kadidlo je kadidlo. Pivu taky neříkáme voda, přestože ji obsahuje (a tvoří většinovou složku).

anonym

celoročne.
pálim tyčinky.
najradšej santal a vanilku.

redy

berr : je suchej asi to bude nějakej kšunt ☹

redy

šunt