tommicecek

mate radi Justina Biebera???-

Nejlepší odpověď
anonym

Zeptej se mě za deset let, jestli si na jeho jméno a osobu ještě vůbec vzpomeneš.

Další odpovědi
Asari

Ne. Nelíbí se mi jeho styl písniček, jsem na něco jiného (metal, rock, k-pop, j-rock a tak), stejný názor mám i na skupinu One Direction.

briketka10

http://www.you­tube.com/watch?v=uC2fP2T­swu4
líbí se mi tahle písnička z filmu Karate Kid 2010
Doplňuji:
jinak poslouchám rádio Beat a vše ostatní :))

huxa

ne, nejdřív jsem jej občas mohl v rádiu, ale asi po desáté mi to začalo drát uši… také jsem spíše na rock a metal

Tykeww

Rozhodně ne. Poslouchám art-rock nebo i hard-rock, popřípadě Dvořáka nebo J.S.Bacha.

mojitek

je to taková cuctovka,nic zvláštního. Dost nudný hlas.Takže NE
Doplňuji:
oprava : Tuctovka-čili nic extra

terry

Proč bych ho měla mít ráda když ho neznám?
Když se mi líbí něčí písničky, neznamená to, že ho musím mít ráda.

hanulka11

ne

Rocker

Nemám,poslouchám rock a metal.

Prdloush

Nemám. Věřím, že jako člověk může být skvělý, ale co se týče jeho hudby, tu nevyhledávám, nelíbí se mi.

Toga

No, už jsem si na něj zvykla, takže ho ani nevnímám, nicméně tak před rokem jsem ho nesnášela a hit, kde zpívá „Bejby, bejby“ nesnášim doteď. Ale od doby, co zpíval s Mariou Carey, ho mám docela ráda. Teď zase nesníšim One Direction, na ty jsem fakt alergická a o to víc, když asi polovina ze spolužaček je z nich úplně paf. Já miluju symfonickej metal, a tam nemaj zženštělý kluci, co dělat :P