Monny

Máte rádi jídla z mořských potvor?

Připravovali jste je už někdy a jak vám chutnali?

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano, jednou za sto let se plácnu přes kapsu a dopřeji si je, kdyby to nebylo tak drahé,tak si je dělám aspoň jednou za měsíc. Většinou si je dopřeji když jsou v akci. Naštěstí je u nás v rodině mám ráda jen já, tak nehrozí, že by mi je někdo snědl.

Další odpovědi
dabel

Já tedy ne.Ale můj přítel je má rád.

anonym

To,co se drží mermomocně talíře nepřipravuji. To se týká těch různých mořských potvor!