hanny 2

Máte rádi jídla z jednoho hrnce?

Nejlepší odpověď
anonym

ne jsem gurmán,jídlo musí dobře vypadat,dobře chutnat a abych toho docílila musím se také věnovat jeho přípravě,ne jen naházet do jednoho hrnce a šup zapálit

Další odpovědi
Terryle

A to já zas jo, vaření považuju za nutný zlo, takže se ho snažím odbýt zásadně co nejrychleji. A takovej „eintopf“ mívá něco do sebe, ale samozřejmě nesmí bejt každej den. Ale jeden rok na kolejích jsme něco v tomhle stylu patlaly téměř denně, takže jsem se docela „přejednohrncovala“ a teď už to tak často nedělám. Ale náhodou když na pánev naházíte brokolici, houby, těstoviny zbylý z předchozího dne a zasypete sýrem, tak to ani nevypadá tak nechutně :)

Jahoda

Nene, takhle by to nešlo… :)

Radak

Takový zahradnický kotlík vůbec nevypadá špatně, zelenina s masem. Občas je to příjemná změna.

hanulka11

ne, nechutná mi to

tom004

Mám, ale jak která. Napadá mě například paela, připravuje v jednom hrnci a je skvělá.