SonsyMite

Máte rádi „Járu Cimrmana“?

Nejlepší odpověď
led

Ještě jinší

Doplňuji:
Jára Cimerman, známy vzor pre všetky veľké postavy v histórii ľudstva, všetko vymyslel, objavil, spravil, povedal. Predbehol i takých velikánov ako boli Mac Gywer, Rambo, Amudsen, Lindbergh, Marilyn Monroe,… Z jeho diela čerpali aj Karl Marx a Fridrich Engels pri tvorbe Kapitálu.
Dokonca podľa zachovaných prameňov známe hľadanie Svätého Grálu je vlastne hľadanie Cimermanovho poznámkového notesa, kde mal očitý záznam vzniku sveta a človeka.
Niet väčšej postavy v histórii človeka,
…k paródiam známej divadelnej skupiny sa nevyjadrujem.

Další odpovědi
manon

Ano

Doplňuji:
Moc :)

emm.kate

Cimrmana přímo nemám rád

Doplňuji:
Viděla jsem pár představení, a celkově mě moc nebavily. Ale velmi se mi líbí idea téhle postavy, má to osobitý styl a nápad. Mně to prostě jen zas tolik nesedí. Ale spousta mých přátel na něj nedá dopustit.)

RyuzakiKate

Ano

Jistěže, aspoň nějaká chlouba našeho národa :)

lukas.zmizik

Ano

Doplňuji:
byl to dobrý člověk

annas

Ano

Pokud vás zajímají další názory na tohoto českého génia, zkuste si projít i starší odpovědi.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=J%C3%A1ra%20Cim­rman

Reuef

Ano

Doplňuji:
jen je skoda ze uz zadna nova hra od „nej“ nebude :(

Syd

Cimrmana přímo nemám rád

Monča.R.E.T.

Ano

Funna

Ano

Doplňuji:
ale taky bych mohla odpovědět s malou obměnou (ach jak je ta čeština variabilní .-) „přímo Cimrmana nemám ráda“, ale miluju humor těch co ho „tvořili“…

suaeda

Ne

Doplňuji:
Divadla navštěvuji poměrně často, ale Cimrmana zrovna moc nemusím.

sevos

Ano

KdoSiOdJinud

Ano

Děda Louda

Ano

Tomu já počítám pomaleji.

alenad

Ano

Doplňuji:
Hlášky , vtip a pointa neskutečné … byly doby kdy jsme citovali , při každé příležitosti :D

DaveR

Ano

blesk26

Ano

annas

Pokud vás zajímají další názory na tohoto českého génia, zkuste si projít i starší odpovědi.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=J%C3%A1ra%20Cim­rman