Avatar uživatele
anonym

Máte rádi Ivo Šmoldase?

http://www.obraz­ky.cz/?q=ivo+%C5%A1mol­das#utm_source=se­arch.seznam.cz&ut­m_medium=link&ut­m_term=ivo%20%C5%A1m­oldas&utm_con­tent=lista

Mne osobně tento pán stále překvapuje svým osobitým humorem a sebekritičnos­tí,prostě je to chlap,co to umí.
díky za komentáře
Jugar

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, gecco před 3416 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Jeho osobně neznám…
😉
Ale jeho humor mám rád – suchý, inteligentní, moudrý.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Mám jeho humor ráda. Třeba historky se zvířaty na chalupě. Těším se, když někde vystupuje. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

jj, jsme na tom stejně :{D>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Možná jsou zajímavější a vtipnější lidé, ale protože nemají televizní propagaci, tam nejsou tak známí a ani po tom netouží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Vím o koho jde, ale žádný vyhraněný názor na něho nemám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MonkeyKing

Je to takový cool šulín, co divně mluví. Mám rád všechny lidi na světě, jen kdyby nemluvil tak nesympaticky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dementní intoš.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=-pnNQh7P00s
Doplňuji:
slepičky HAHA

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Do kina na líbačku bych s ním nešel, ale jinak mi nijak nevadí. Normální člověk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Ne. Ne, ze bych ho nesnasel, jen to jmeno vidim poprve.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Znám jeho sestru, která je zcela jiná. Sice dar výřčečnosti má, ale není vtipná jako její bratr. Pracuje jako jedna z redaktorek v jednom regionálním studiu ČRo.

Šmoldas mě poprvé zaujal, když jako člen poroty hodnotil v TV soutěž z češtiny. Rovněž v další soutěži, ale na její název si nevzpomínám. Jeho poznámky jsou stále vtipné… Nevadí mně.

před 3415 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek