Máte rádi Ivo Šmoldase?

http://www.obraz­ky.cz/?q=ivo+%C5%A1mol­das#utm_source=se­arch.seznam.cz&ut­m_medium=link&ut­m_term=ivo%20%C5%A1m­oldas&utm_con­tent=lista

Mne osobně tento pán stále překvapuje svým osobitým humorem a sebekritičnos­tí,prostě je to chlap,co to umí.
díky za komentáře
Jugar

Nejlepší odpověď
gecco

Jeho osobně neznám…
😉
Ale jeho humor mám rád – suchý, inteligentní, moudrý.

Další odpovědi
marci1

Mám jeho humor ráda. Třeba historky se zvířaty na chalupě. Těším se, když někde vystupuje. 🙂

quentos

jj, jsme na tom stejně :{D>

Kelt

Možná jsou zajímavější a vtipnější lidé, ale protože nemají televizní propagaci, tam nejsou tak známí a ani po tom netouží.

Emefej

Vím o koho jde, ale žádný vyhraněný názor na něho nemám.

MonkeyKing

Je to takový cool šulín, co divně mluví. Mám rád všechny lidi na světě, jen kdyby nemluvil tak nesympaticky

anonym

Dementní intoš.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=-pnNQh7P00s
Doplňuji:
slepičky HAHA

bolak

Do kina na líbačku bych s ním nešel, ale jinak mi nijak nevadí. Normální člověk.

setapouch

Ne. Ne, ze bych ho nesnasel, jen to jmeno vidim poprve.

annas

Znám jeho sestru, která je zcela jiná. Sice dar výřčečnosti má, ale není vtipná jako její bratr. Pracuje jako jedna z redaktorek v jednom regionálním studiu ČRo.

Šmoldas mě poprvé zaujal, když jako člen poroty hodnotil v TV soutěž z češtiny. Rovněž v další soutěži, ale na její název si nevzpomínám. Jeho poznámky jsou stále vtipné… Nevadí mně.