Máte rádi humor Karla Šípa?

Nejlepší odpověď
gecco

Ano – je decentní…

Další odpovědi
pusinka50

Ano, líbí. právě ty dvojsmysly a jak rychle reaguje, je velmi vtipné, tedy pro mě, i když moc často na něj nekoukám

talka

Souhlas-gecco!
Doplňuji:
Nespletl si to Alesh s Krausem?

Mirdas

Určitě ano.
Sedí mne jeho humor.

annas

Osobně Šípův pořad Všechnopárty a jeho humor nemusím.

Připadá mně stále stejný, dělá ze sebe „blbečka“, občas jsou rozhovory nudné., humor je slabší, nemá „šťávu“. I smích je někdy reakcí ze zvyku…Cením to, že Šíp slušný na rozdíl od jiných bavičů..

Nesleduji pravidelně , někdy jen na chvíli nakouknu. Záleží také na hostech, které si pozval. Ale i přesto se domnívám, že jen zcela výjimečně Šíp vybočí z průměru svého zaběhnutého a opakujícího se stereotypu.

Ale vypadá to, že je Všechnopárty v oblibě, když získal Šípův pořad cenu TýTý. Záleží na každém posluchači, který " bavič" ho zaujme…

Lamalam

Je to otázka osobního vkusu, mě se jeho humor líbí, ale chápu, že někdo dá přednost třeba Náhlovskému nebo Izerovi.

anonym

Ani ne, leze mi na nervy jeho hraná natvrdlost

midlajs

Spis ne. Snazi se byt vtipny tim, ze hleda dvojsmysly. Neco jako Kraus.

Alesh

dyť je to normální úchylák 🙂