fisourek

máte rádi hannu montánu a proč?

je pro vás prostě nej nebo je to panovační debil prosím odpovězte moc mi to pomůže

Nejlepší odpověď
quentos

kdo to je?

Další odpovědi
anonym

Za půl roku po hvězdě neštěkne ani…no ten-jak vrtí tímhletím-jó-pes.

kokoťenko

NE,proč bych jí měl mít rád???

panenka

Mě je tedy fisourku 31 let, ale mám 2 dcery které mají svůj pokoj plný plakátů HANNY MONTÁNY a už i pouzdra které u nás nedávno začali prodávat takže ted je u nás taková mánie HANNY montány

Sandy

Nemám. A ani neznám nikoho, kdo by jí rád měl. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá – čeho je moc, toho je příliš.

Lucimia

Nemám ji ráda. Přijde mi že je pro 10tiletý děti udělaná, takový příjemný podívání o ničem. Ani jsem to neviděla celé.

GangstaHelper

Vím o koho jde, Nemám.

Na youtube jsem viděl trefnou parodii na její písničku. Zpívalo se něco jako „If you don't buy my stuff you look like poo“ . Kdo nerozumí, ať si strojově přeloží :)

Meffinka

Každá generace odpoví jinak,ale určitě je to skvělí, je to o lásce a přátelství,taky jsou tam skvělí vtipy,takže se hodně nasmějeme,no a taky o holce,která vede dvojí život a nechce ztratit ten pravý.Proto se mi to tak líbí, ale většině lidí na 20let se to zdá být jako zbytečnej seriál/film a strašná kravina.To ale samozřejmě každej chápe jinak.Když se do toho zaberete a podíváte se na pár dílů(zvlášť prvních)a uvidíte,že je to skvělej seriál.:-) doporučuju ho, i film ..........TEN, KDO PROSTĚ NEVIDĚL ASPOŇ PĚT PRVNÍCH DÍLŮ, NIKDY NEPOCHOPÍ O ČEM TO JE, MLADÝ LIDI TO BAVÍ, PROTOŽE SE U TOHO HODNĚ NASMĚJOU. KDO MÁ DĚTI, KTERÝM SE TO LÍBÍ, TAK SE JICH MŮŽOU ZEPTAT, CO SE JIM NA TOM LÍBÍ.
KDO NEZKUSÍ,TAK NEVÍ A NEMŮŽE HNED NIC ODSUZOVAT!!!