Avatar uživatele
fisourek

máte rádi hannu montánu a proč?

je pro vás prostě nej nebo je to panovační debil prosím odpovězte moc mi to pomůže

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5104 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

kdo to je?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Za půl roku po hvězdě neštěkne ani…no ten-jak vrtí tímhletím-jó-pes.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kokoťenko

NE,proč bych jí měl mít rád???

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Mě je tedy fisourku 31 let, ale mám 2 dcery které mají svůj pokoj plný plakátů HANNY MONTÁNY a už i pouzdra které u nás nedávno začali prodávat takže ted je u nás taková mánie HANNY montány

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sandy

Nemám. A ani neznám nikoho, kdo by jí rád měl. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá – čeho je moc, toho je příliš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Nemám ji ráda. Přijde mi že je pro 10tiletý děti udělaná, takový příjemný podívání o ničem. Ani jsem to neviděla celé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

Vím o koho jde, Nemám.

Na youtube jsem viděl trefnou parodii na její písničku. Zpívalo se něco jako „If you don't buy my stuff you look like poo“ . Kdo nerozumí, ať si strojově přeloží :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Meffinka

Každá generace odpoví jinak,ale určitě je to skvělí, je to o lásce a přátelství,taky jsou tam skvělí vtipy,takže se hodně nasmějeme,no a taky o holce,která vede dvojí život a nechce ztratit ten pravý.Proto se mi to tak líbí, ale většině lidí na 20let se to zdá být jako zbytečnej seriál/film a strašná kravina.To ale samozřejmě každej chápe jinak.Když se do toho zaberete a podíváte se na pár dílů(zvlášť prvních)a uvidíte,že je to skvělej seriál.:-) doporučuju ho, i film ..........TEN, KDO PROSTĚ NEVIDĚL ASPOŇ PĚT PRVNÍCH DÍLŮ, NIKDY NEPOCHOPÍ O ČEM TO JE, MLADÝ LIDI TO BAVÍ, PROTOŽE SE U TOHO HODNĚ NASMĚJOU. KDO MÁ DĚTI, KTERÝM SE TO LÍBÍ, TAK SE JICH MŮŽOU ZEPTAT, CO SE JIM NA TOM LÍBÍ.
KDO NEZKUSÍ,TAK NEVÍ A NEMŮŽE HNED NIC ODSUZOVAT!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Cestování