máte rádi hannu montánu a proč?

je pro vás prostě nej nebo je to panovační debil prosím odpovězte moc mi to pomůže

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

kdo to je?

Další odpovědi:

Za půl roku po hvězdě neštěkne ani...no ten-jak vrtí tímhletím-jó-pes.

Bronzový

NE,proč bych jí měl mít rád???

Zlatý

Mě je tedy fisourku 31 let, ale mám 2 dcery které mají svůj pokoj plný plakátů HANNY MONTÁNY a už i pouzdra které u nás nedávno začali prodávat takže ted je u nás taková mánie HANNY montány

Pokročilý

Nemám. A ani neznám nikoho, kdo by jí rád měl. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá - čeho je moc, toho je příliš.

Bronzový

Nemám ji ráda. Přijde mi že je pro 10tiletý děti udělaná, takový příjemný podívání o ničem. Ani jsem to neviděla celé.

Bronzový

Vím o koho jde, Nemám.

Na youtube jsem viděl trefnou parodii na její písničku. Zpívalo se něco jako "If you don't buy my stuff you look like poo" . Kdo nerozumí, ať si strojově přeloží :)

Pokročilý

Každá generace odpoví jinak,ale určitě je to skvělí, je to o lásce a přátelství,taky jsou tam skvělí vtipy,takže se hodně nasmějeme,no a taky o holce,která vede dvojí život a nechce ztratit ten pravý.Proto se mi to tak líbí, ale většině lidí na 20let se to zdá být jako zbytečnej seriál/film a strašná kravina.To ale samozřejmě každej chápe jinak.Když se do toho zaberete a podíváte se na pár dílů(zvlášť prvních)a uvidíte,že je to skvělej seriál.:-) doporučuju ho, i film ..........TEN, KDO PROSTĚ NEVIDĚL ASPOŇ PĚT PRVNÍCH DÍLŮ, NIKDY NEPOCHOPÍ O ČEM TO JE, MLADÝ LIDI TO BAVÍ, PROTOŽE SE U TOHO HODNĚ NASMĚJOU. KDO MÁ DĚTI, KTERÝM SE TO LÍBÍ, TAK SE JICH MŮŽOU ZEPTAT, CO SE JIM NA TOM LÍBÍ.
KDO NEZKUSÍ,TAK NEVÍ A NEMŮŽE HNED NIC ODSUZOVAT!!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 347
Zlatý annas 289
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 208
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 114
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.