Mili @

Máte rádi halušky s bryndzou????

Doplňuji:
Mám na ně strašnou chuť, ale halt to nechám na zítra – neděle neneděle! Tím chci říci – žádný řízek s bramborama…

Nejlepší odpověď
Jahoda

Mňáááám a jak mi šmakují. To je papáníčko 😁 Jak to tak vidím, brzy je budu muset udělat 😛

Barbakane: Neofrňujte nos nad jídlem. Jo, jasně, mně taky něco nechutná, ale rozhodně nebudu psát, nebo nedej bože říkat to, co jste napsal… Co by za to dali lidé tam, kde je jídla málo, nebo dokonce žádné???

Další odpovědi
Miroslavst

a co myslíš, že jsem měl dnes k obědu?
Mňňňňňam

hanulka11

Tak na těch ujíždím jakmile mají u nás bryndzu už je dělám .Tedy na noc takové chutě , snad se mi o nich bude zdát.

smutnydrak

no jelikož jsem původem Slovák,tak je mám pod kůží stejně jako vy V.K.Z......a chutnají skoro všem…a lidem co nesnesou bryndzu je dělám ze sýrem..... 🙂

anonym

Děkuji nechci,já už dnes zvracel!