Máte rádi fotky vesmíru?

Fotky planet, hvězd, slunce a podobně.

Nejlepší odpověď
orwell

Přímo zbožňuji! Velmi rád a často se na ně dívám. Za nejkrásnější považuji některé snímky mlhovin.

Další odpovědi
Kepler

Takřka vždy je mám jako tapetu a často si je střídám. Nejkrásnější jsem našel na https://wallpa­perscraft.com/. Mám toho plný archív. Pan Hubble je borec!

Cenobita

ano

Seznam.cz

Ne. Máme fotky vesmíru, těles v obýváku, nad postelí. Natolik ne, že se bude malovat byt. Jedna hvězda se jmenovala C100kventosh, ale už je seškrábaná špachtlí. Ta druhá vedle ní půjde taky dolů.

hapiky

Ano, mám rád fotky hvězd, když jsou zrovna v nejlepší fázi života (jako naše slunce), ponejvíce když jsou zrovna obnažené.