Jindrich8

Mate rádi Fatty pilLowa?

Co si o něm myslíte? A jak to funguje s tema donatama na twichu?

Gecco: žere úplně vše na co přijde :D no je to youtuber, který si furt stěžuje na život a ke sprostej a tlustej ale nevadí mu to, spis mu to tak vyhovuje

Nejlepší odpověď
ivzez

Co/kdo je Fatty pilLow,
co jsou donaty a twich?

Další odpovědi
gecco

Co to je??
Co to žere???
😁
___
Opět jsi nakousl/a nějaký celospolečenský problém???
_____________­________________________­_______
No jo – tak příště, prosím, uveď aspoň obor, v jehož rámci se ptáš – kdybych byl býval tušil, že je to „youtuber“, neodpovídal bych tak neuctivě (resp. neodpovídal bych vůbec) – o youtuberech nemám nejmenšího ponětí…
😁

briketka10

Neznám a nezajímám se o YouTubery
ani o twitch a donat co je vůbec netuším 😁

Martinuss

Odporný tlustý sprostý hovado, a za to mu lidi platí tisíce..

chachar1922

Tak vyhovuje mu to, protože kdyby zhubl, tak už nebude in. Na tomhle rozjel svou „kariéru“. Je mi úplně jedno kdo to je a co dělá. Ne nemám ho ráda, mám ráda svou rodinu, svého psa, hudbu a podobně. Nějakého tlouštíka sprostého ráda fakt nemám.

kapka

Viděla jsem desítky jeho videi, jednou si udělala čas na stream, abych to viděla nesestrihane naživo.
Názor na něj mam kladný, ale vyhrady lidi, co ho nemusí, chápu, ale nesdílím. :) (je mi 40let, o youtuberech mam slušný přehled)

Mc Merkurion

…tento styl kultury se mi zdá nějak podivný…

zelí

Jo je super. Donate pošleš přez PayPal

Nechápavé

Nelíbí se mi jeho tvorba,chování na YouTube/twitchi hnusí se mi,nesleduji ho…

briketka10

Je to pouze anglicky přelož si sám
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=za43poLir­X4