sesednizkola

Mate radi Duo Yamaha?

Co jsem cetl v novinach, svym umenim a popularitou jiz pry pomalu, ale jiste prekonavaji Karla Gotta a udajne se stavaji jednou z nejvetsich legend ceskoslovenske hudebni sceny. Tak se ptam, jakou pisnicku mate nejradsi? Objednali byste si jejich dvd?
Doplňuji:
Puste si na youtube nebo na slagru a poznate. Cetl js to v aha 😁 proto me vyprovokovalo napsat tuto otazku…spis me zajima, co delaji tak prevratneho, ze maji nejvetsi prodejnost a lidi je tak zboznuji. To co hraji je běsné a neni to vec nazoru, hudbe rozumim vic nez vetsina lidi, neni to umeni zasluhujici si toto…presto stale jsem jejich uspechem a prohlasovanim na diskuzich divaku slagru za „bohy“ doslova fascinovan. Jedna se o desetitisice fanousku, nikoliv desitek nebo stovek. Zajima mnazor ostatnich, taky jiny nez nadavani nebo zastavani se jich, proste nazor.

Nejlepší odpověď
setapouch

Ne. Neznám to.

Další odpovědi
da ny

Znám, v oblibě duo nemám, nevadí mi…
„Hudební skupina Duo Yamaha působí na hudební scéně již 18 let. V současném složení, které tvoří otec (Alfonz) a syn (Marián) Kotvanovští, působí 11 let.
Na výpomoc je vždy připraven i třetí člen jejich rodiny – dcera i sestra Katka, která v kapele zpívá a obohacuje program zase ženským repertoárem. Výběr písní této hudební skupiny je multižánrový pro všechny věkové generace, který je zárukou skvělé zábavy. Repertoár tvoří nejen lidové a taneční písně, ale i slovenské, zahraniční hity, či moderní remixy.“

Šlágr nesleduji, ale slýchávám – tatínek si tento TV kanál pouští.
Na koncert DUO YAMAHA bych nešla. Na Šlágru jsou kluci opravdu velmi oblíbeni. Pokud jsou písničky na přání, nikdy nechybí.
Na koncertech a akcích Šlágru by návštěvnost mohli mnozí „umělci“ závidět.
A ono duo slaví na koncertech opravdu veliký úspěch.
Peterkovi vykryli mezeru a uspokojují početnou část diváků/příznivců.
Proč ne… Každý má právo na kus té radosti, potěšení a zábavy, dle svého gusta :).
Co víc si lidé, Češi i Slováci, staří, mladí společně na celém světě zazpívají ?
Lidovky a dechovku. Mám ráda jiný druh hudby......
Je to však mládí/vzpomínky mých rodičů a prarodičů, u mne milá vzpomínka na ně. Někdy si i s taťkou zanotuji, když spustí na „jeho“ Šlágru jihočeští Babouci, Budvarka, Plzeňácí atp. :)..

Je to jako s jiným zbožím. Dokud je zájem, prodává se!

marci1

Chceš slyšet názor, tedy : Ještě že máme demokracii a můžeme si poslouchat a kupovat co chceme. Pokud existují lidé, kterým se to líbí, kupují si to a pomáhá jim to si zlepšit náladu, tak proč ne ? Poslouchám něco zcela jiného, příznivci Duo Yamahy také něco jiného a nic není zakázané. Co bychom si mohli přát více ! 🙂♥

Lamalam

Netuším o co se jedná. Já heavy metal moc neposlouchám.

mosoj

Ano znám, zrovna tak Progres, Rytmus atd. Co dělají tak převratného, to je přeci jednoduché, hrají pěkné písničky lidem, kterým se to líbí. Jak vidíš je jich dost a tvůj názor je jim šumafuk. Nakonec jsou to Slováci ( to asi nevíš že ?), tak je nech být, když nedovedeš být tolerantní. Hlavní ideou Šlágru je tolerance mezi Čechy a Slováky, které spojuje lidová hudba.

Mně zase nic neříká Očko a kvílení na něm.
Doplňuji:
Madam bohemika zde nemohla kdysi přijít Peterkovi na jméno. Prý mu jde jen o peníze. Myslím si, že jí jde o peníze ještě více a komu nejde , že. Peterka ale navíc udělá radost lidem na které se tato společnost vykašlala !!!!!!!! a Slováci ho podrží.

Klaproth

Až doposud jsem to neznal. Našel jsem, se zájmem poslechl. Děkuji, nelíbí.

gecco

Probůh – a znáš duo Eva a Vašek???
😁

ReHu

Nemám důvod je mít ráda.
A jestli se mi líbí, jak hrají? Nevím, neznám.
Co to bylo za noviny, ve kterých jsi to četl?
Doplňuji:
Šlágr poslouchá mamka, myslím, že jsem je slyšela. Ale zprávy o tisících fanoušků bych brala s rezervou.
Zejména v novinách typu Aha. Ani jsem netušila, že ještě vychází.
A na Šlágru o fanoušcich mluvit musí, aby to vypadalo, že jdou na dračku.

Emefej

Znám a nelíbí se mi to. Je mi už přes 60, ale téhle hudbě jsem zatím nepřišel na chuť, možná až budu starší.

anonym

Slyšel jsem to,je to pro starší lidi,varhany atd,nelíbí se mi to.