Máte rádi doteky?

http://www.lou­k.cz/videa/ko­tata/vzdavaji­ci-se-kote

Nejlepší odpověď
Toruk

I když nejsem kotě, jako v tom videu, doteky mám rád velmi. Myslím, že doteky se dá vyjádřit hodně toho co člověk cítí, beze slov… možná, že je nějaká hranice slov, kdy potom místo nich je lepší použít doteky.

Další odpovědi
anonym

To koťátko je k sežrání.
Doteky – jak kdy,kde,čí.

elektrikář

Není nad doteky od ženy která vás má ráda když si vás ve spánku přitsknek sobě a z blaženým úsmněvěm na tváři spí dál.