SinceX

Máte rádi Dokumenty?

Máte rádi dokumenty, typu o zvířatech, objevech, experimentech, letadlech, druhé sv. války? Koukáte na ně často?
Já například rád sleduji Matematicko-fyzické experimenty například – o projektu Philadelphia, nebo letadla – stíhačky…:)

Nejlepší odpověď
ten který je

Jsou to zajímavé pořady.Moc rád bych chtěl sledovat dokumenty,které jednou budou pojednávat o současné době a událostech jak doma tak i v zahraničí třeba za padesát let,ale to už tady nebudu ani zde na otázkách a odpovědích. 🙂

Další odpovědi
Miroslavst

V současné době se dívám na letecké katastrofy, kde se zabívají příčinami let. havárií. Je někdy až s podivem jak málo stačí k neštěstí.

panenka

Ano mám ráda dokumenty hlavně o zvířatech.

anonym

Rád se podívám,ale někdy mně to přijde monotóní.

Jirka K

Já miluju dokumenty!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!

Jahoda

Ano, tyto dokumenty mám ráda a nejvíce se mi líbí ty o zvířatech a o přírodě, ale ani o těch objevech nejsou k zahození. 🙂

vecernice

Mám ráda dokumenty třeba ze zdravotnického prostředí,o zví­řatech a různé zajímavosti.Moc mě nebaví ty o politice a válkách.Ale někdy zaujmou i ty.

Radovan M

Já si někdy kupuji dokumenty o automobilech, jinak v televizi koukám hlavně na dokumenty o Druhé světové válce.

Executus

Dokumenty s tematikou valek (jakychkoli) sleduji velice rad. Ne ze bych se v tom vyzival, proste mi to prijde zajimave :) No a taky porady typu Jak se co dela? nejsou k zahozeni…kdyz to tak vemu, tak dokumenty miluji :)

iwetax

Mám rádan o zvířatech a koncentračních táborech.

Nuk nuk

V současné době nemáme televizi, ale kdybychom ji měli, určitě bych dokumenty sledovala spíše než něco jiného.

anonym

I ja se pridam,rada sleduji valecne dokumenty,ces­topisne a prirodovedne vcetne historie.Je to poucne a zajimave.