Bronzový

Máte rádi Dokumenty?

Máte rádi dokumenty, typu o zvířatech, objevech, experimentech, letadlech, druhé sv. války? Koukáte na ně často?
Já například rád sleduji Matematicko-fyzické experimenty například - o projektu Philadelphia, nebo letadla - stíhačky...:)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jsou to zajímavé pořady.Moc rád bych chtěl sledovat dokumenty,které jednou budou pojednávat o současné době a událostech jak doma tak i v zahraničí třeba za padesát let,ale to už tady nebudu ani zde na otázkách a odpovědích. :-)

Další odpovědi:

Zlatý

V současné době se dívám na letecké katastrofy, kde se zabívají příčinami let. havárií. Je někdy až s podivem jak málo stačí k neštěstí.

Zlatý

Ano mám ráda dokumenty hlavně o zvířatech.

Rád se podívám,ale někdy mně to přijde monotóní.

Já miluju dokumenty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Zlatý

Ano, tyto dokumenty mám ráda a nejvíce se mi líbí ty o zvířatech a o přírodě, ale ani o těch objevech nejsou k zahození. :-)

Bronzový

Mám ráda dokumenty třeba ze zdravotnického prostředí,o zvířatech a různé zajímavosti.Moc mě nebaví ty o politice a válkách.Ale někdy zaujmou i ty.

Pokročilý

Já si někdy kupuji dokumenty o automobilech, jinak v televizi koukám hlavně na dokumenty o Druhé světové válce.

Dokumenty s tematikou valek (jakychkoli) sleduji velice rad. Ne ze bych se v tom vyzival, proste mi to prijde zajimave :) No a taky porady typu Jak se co dela? nejsou k zahozeni...kdyz to tak vemu, tak dokumenty miluji :)

Bronzový

Mám rádan o zvířatech a koncentračních táborech.

Stříbrný

V současné době nemáme televizi, ale kdybychom ji měli, určitě bych dokumenty sledovala spíše než něco jiného.

I ja se pridam,rada sleduji valecne dokumenty,cestopisne a prirodovedne vcetne historie.Je to poucne a zajimave.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2729
Zlatý quentos 1319
Zlatý mosoj 1304
Zlatý Drap 957
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 603
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 535
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 479

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.