Avatar uživatele
SinceX

Máte rádi Dokumenty?

Máte rádi dokumenty, typu o zvířatech, objevech, experimentech, letadlech, druhé sv. války? Koukáte na ně často?
Já například rád sleduji Matematicko-fyzické experimenty například – o projektu Philadelphia, nebo letadla – stíhačky…:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5119 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Jsou to zajímavé pořady.Moc rád bych chtěl sledovat dokumenty,které jednou budou pojednávat o současné době a událostech jak doma tak i v zahraničí třeba za padesát let,ale to už tady nebudu ani zde na otázkách a odpovědích. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

V současné době se dívám na letecké katastrofy, kde se zabívají příčinami let. havárií. Je někdy až s podivem jak málo stačí k neštěstí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Ano mám ráda dokumenty hlavně o zvířatech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Rád se podívám,ale někdy mně to přijde monotóní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jirka K

Já miluju dokumenty!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Ano, tyto dokumenty mám ráda a nejvíce se mi líbí ty o zvířatech a o přírodě, ale ani o těch objevech nejsou k zahození. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Mám ráda dokumenty třeba ze zdravotnického prostředí,o zví­řatech a různé zajímavosti.Moc mě nebaví ty o politice a válkách.Ale někdy zaujmou i ty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radovan M

Já si někdy kupuji dokumenty o automobilech, jinak v televizi koukám hlavně na dokumenty o Druhé světové válce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Executus

Dokumenty s tematikou valek (jakychkoli) sleduji velice rad. Ne ze bych se v tom vyzival, proste mi to prijde zajimave :) No a taky porady typu Jak se co dela? nejsou k zahozeni…kdyz to tak vemu, tak dokumenty miluji :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Mám rádan o zvířatech a koncentračních táborech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

V současné době nemáme televizi, ale kdybychom ji měli, určitě bych dokumenty sledovala spíše než něco jiného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

I ja se pridam,rada sleduji valecne dokumenty,ces­topisne a prirodovedne vcetne historie.Je to poucne a zajimave.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek