Drap

Máte rádi cukr ?

http://letecka­posta.cz/126608494
tímto by se snad ani sladit nemělo
Doplňuji:
já sice sladím, možná i dost, ale sladit tímto bych tay asi srdce neměl, i když je to samozřejmě pomíjivé.

Nejlepší odpověď
pizlicka

jedine prirodni.ten rafinovany ne.takze jedine jim med a ovoce.chjo,zase lzu,ujizdim na karamelkach.

Další odpovědi
Damiana

Až mě z toho rozbolely zuby…
Já sladké ráda nemám. Místo Sachru raději Vídeňáka přes celý talíř!

fablen

tak to je skutečně krása a nechce se mi věřit, že to je vyrobeno z cukru. Odkaz pošlu kamarádce co peče dorty – pro inspiraci.

Cukr ráda mám, ale čaj ani kávu nesladím i když v našem městě kostkový cukr vznikl (1843)

briketka10

óóóóó nádhera ta labutěnka sem s ní mňam mňam 😁
sladím jednu lžičku, ale dala si včecko co jsem viděla kráása..

štamgast

Soubor nelze otevřít, tohle mi hlásí PowerPoint. A to je vždy, když stahuji něco .pps z té letecké pošty.

veruska

Jedním slovem:NÁDHERA!Ani se nechce věřit,že to je z cukru.

Market666

Cukr beru-stejně jako sůl-jako nepostradatelný v kuchyni. Neznám nikoho, kdo by se za celý život obešel bez něčeho aspoň trochu sladkého. Čaj si osladím, ale jen málo. Nesnáším přeslazené věci. A místo sladkého zákusku bych si taky mnohem radši dala třeba řízek :D