lexx

Máte rádi, čtete knížky E.v.Dänikena ?

Mam jich asi 15, česky, polsky i německy ale zjistil jsem že novější publikace jsou jak psané přes kopírák a jeho názory, myšlenky či spekulace se prostě opakují. Tedy byznys, komerce. Škoda.
Navíc si autoři (Charroux, Moosbrugger, Vorilhon, Langbein, Sitchin…) vzájemně kradou nápady a inspirace, kdo od koho opisuje jeden ví.

Nejlepší odpověď
ten který je

Mám stejný názor.Ludvík Souček je pro mě zajímavější.

Další odpovědi
mosoj

Nejpovedenější byly Vzpomínky na budoucnost. Docela tím rozvířil světovou diskusi.
Potom ho ale předčil náš Ludvík Souček. Mám od něj vše co vyšlo. Paráda.
Škoda jeho knihy , kterou nestačil vydat a jejíž rukopis se ztratil.
Konspiračně prý byl odstraněn, protože mnoho věděl.
Doplňuji:
Ludvík Souček byl povoláním zubní lékař.

pusinka50

Mám dosti obsažnou knížku od Dänikena, četla jsem ji a myslím, že je v ní obsaženo úplně všechno, co se dá o mimozemských civilizacích říct. Další knihu už bych si nekoupila, protože by mi bylo jasné, že se bude jen opakovat