magicm18

Máte rádi česnek?

Tak,klasiku asi zname vsichni:topin­ky,cesnecka,ces­nekova pomazanka…Mate,pro­sim nejake jine recepty,na NĚCO s cesnekem?Nemate ,treba alergii na cesnek?Ptam se proto,ze na Silvestra budu delat syrovocesnekovou pomazanku na chutovky.Diky,pokud date tip,na neco s cesnekem,to treba ,abych pripadne prekvapil.

Nejlepší odpověď
Mili @

Dobré ráno…!!!!
Nejlepší je asi klasika, tvrdý sýr, tatarka, česnek…
Dá se udělat i pomazánka z měkkého sýra, přimíchat máslo a česnek.
Nahoru třeba kapii…

Veselého Silvestra Ti přeji, Míro…

Další odpovědi
anonym

Česnekem se dá překvapit, ale aby se nelekl. Hodí se na „srnčí“.
http://img.na­dapenny.com/t20/103­65/nadap024328451­560230.jpg