Máte rádi čerstvě povlečené peřiny?

Jak se vám spí v čerstvě povlečené posteli? Mně osobně hůře. Vůně pracího prášku atd., pocit z vyžehlené látky, mi narušuje spánek.

pro štamgast – proto, že si neškrobím povlečení, jsem líný? Pozor na jazyk

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

ano

Jako dítě si vzpomínám, když maminka vyprala cíchy, které se sušily v zimě u sporáku, na tu vůni když schly a potom je vyžehlila a navlékla na sypek. A když se vyměnila čerstvá sláma ve strožoku, to jsem se krásně vyspal. A dnes? Škoda slov!

Další odpovědi
briketka10

ano

Ano miluju 😁

Drap

jiné

V čerstvě povlečených peřinách, zvláště pokud jsou sušeny venku na sluníčku a pěkně vyfoukané se spí uplně nejlépe. Alespoň u mne to platí.

MirKop

ano

jirka F

ano

jinak mi akorát padá někdy hlava zezadu do polštáře ale jinak dobře vždycky se těším na nově povlečený ten starší polštář kterém jsem dříve spal už je po 14 dnech poprášený.

cochee

ne

Mám to přesně jako ty.

štamgast

ano

Ono to chce nebýt líný a povlečení si po vyprání naškrobit voňavou škrobenkou (já používám levandulovou Škrobenku Z) a hned to bude něco jiného, než když cítíš prací prášek.
Já osobně to miluji, ale nevadí mi spát ani v provětraných peřinách, které už mají „něco za sebou“.

suaeda

ano

Pokud jsou povlaky vyprané v dobrém pracím prostředku tak ano. Jelikož celkově nemusím moc vůně tak příliš převoněné aviváže nepoužíváme.

anonym

ano

Jojo,je to ouplně jiný spaníčko.

quentos

ano

zejména v povlacích se žabičkama…

dudu

ano

fcoop

ne

Od doby,kdy jsem se o naškrobené peřiny pořezal,spím nejradši na staré slámě.
Ideálni je hodně stará,použitá,pro­lezlá čmelíkama.
Přikrývám se starými hadry,co najdu na smeťáku.