Miroslavst

Máte rádi černý humor?

Jen tak by mě zajímalo, jestli máte rádi černý humor?
Pokud ano, doplním otázku.
Doplňuji:
http://www.no­vinky.cz/krimi/209885-v-touzimi-se-muz-polil-benzinem-a-zapalil.html
Není to škoda benzínu, kydž je furt tak drahý?

Nejlepší odpověď
tomash

Spíše takový ten suchý, britský, ale proč ne. :)

Další odpovědi
BEAES

Humor mám ráda, černý moc né, ale klidně otázku doplňte, snad to skousneme.

anonym

jak který,některé jsou morbidní,třeba že policie příjde oznámit že manžel je mrtev,a on ráno zazvoní a zjistí se že se policie spletla,tak ten bych nedala

aramah

Ano.

panenka

Ano mám ráda černý humor.

quentos

mám, a i kdyby ne, musel bych si zvyknout, maminka žila 15 let s funebrákem ;{)))> takže sem s ním
Doplňuji:
tak to naštěstí není můj problém, jsem neřidič ;{))> a jezdím vlakem, tudíž jde benzín mimo mě. Škodu bych v tom neviděl, ono se brzy najde lepší palivo, benzín je svinstvo pro prostředí

led

Odtránil odtlačky prstov zo svojich rúk. Veeeľmi šikovné 🙂

Michal

Moc.Vy taky,že?

OuSí

mám ho rád :) hlavně ve filmech :D např.: Horší než smrt (2007) – super film :D

dagry

Nemám.

anonym

čekáme