Avatar uživatele
jendahun

Máte rádi bukvice?

Letos se urodilo i dost bukvic.Zná to vůbec ještě někdo z mladých?Sedím na pařezu a louskám bukvice a mlaskám jak divočák.Nesmí se jich jíst moc.Prý to může být i nezdravé.Ale dobré to jeeee.
Doplňuji:
Jasně že jsem zvíře.Manželka mi říká zvěržaku.Trénuji na dobu,kdy pocítíme následky Kalouskovi ekonomické revoluce všichni.Je to jak oříšky.Musí se ukousnout ten tupý trojhranný konec a pak jde jádro krásně vyloupnout.Lidi nevíte co je dobré…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? aramah, iceT, hanny 2, tom004, fablen, anonym, suaeda před 4590 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Zvíře,nezvíře,ale jsou k jídlu.Jako děti jsme je jedli,a nejen bukvice,bez jakýchkoliv následků.Občas je ochutnám i dnes,ale už jen ze zvědavosti,ale chutnají mi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Jejda,bukvice jsem jedla naposled jako děcko-rostly u nás před školou a chutnaly skoro jak nějaké oříšky.Ale konec jsem neukusovala,dycky jsem ho rozlouskla nehtem.:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Zkoušel jsem je už několikrát, letos ještě ne. Za války se pražily a dělalo se z nich cosi, co připomínalo kávu.To si ale nepamatuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Mě to naučila o rok starší sestřenka, co měla průpravu z lesnickýho kroužku – ta věděla, co kde v lese sežrat… :o) Bohužel jsme ale vždycky vyrazily v nějakou blbou dobu a byly už vyschlé a hnusné. Ale těch pár, co se náhodou dalo pozřít, nebyly vůbec špatný… :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Nejsi ty nějaké zvíře?To by mě v životě nenapadlo jíst!Ale zrovna dnes jsem se bavila s neteří o tom,že zvířátka budou mít v zimě potravy dost díky tomu,že se urodilo hodně bukvic/její přítel je myslivec – nimrod,proto to ví/.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Já než se na ně dostanu, tak mně je zvěř sežere, ale já jí to přeju !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Aby nebyly dobré, když jsou blízkými příbuznými jedlých kaštanů.
Co jsme se jako děti z nich nadělaly nádrdelníků, náramků a dalších výtvorů.
Dneska mlaďoši si pod výrazem „bukvice“ představí tak nějakou ježibabu z PC hry.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kukucz

Nemám nic proti homosexuálům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

ne, co jsem prase?

i když – když mám rád kukuřici – … no kdo ví, jsem/nejsem prase (ne jako vychováním, ale jako konzument)…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek