quentos

Máte rádi Avril Lavigne? Její příznivci a odpůrci jsou jak znesvářené tábory.

Nejlepší odpověď
Verule

Ano, miluju ji, je úžasná, mám všechna její alba

není se čemu divit, když je to zpěvačka mého dětství. I když nad jejím posledním albem váhám, protože mě moc nezaujalo..

Další odpovědi
dědapetr

Nevadí mi, ale je pro mě řadovou zpěvačkou

Už jsem jiná věková kategorie

anonym

Nemusím ji

Vždyť ani nevím o koho se jedná.

gnosis

Nevadí mi, ale je pro mě řadovou zpěvačkou

davam prednost jinym „umelcum“. ty znesvarene tabory najdes kdekoliv jinde:) urcite i ja mam priznivce a odpurce:p me osobne jeji hudba nijak neobohacuje.

tom004

Nemusím ji

panenka

Nevadí mi, ale je pro mě řadovou zpěvačkou

hanka R+

Nemusím ji

fablen

Ano, ale nijak zvlášť ji nežeru, nevyhledávám ji

Akrij007tm

Nemusím ji

filva

Nemusím ji

Já...

Nevadí mi, ale je pro mě řadovou zpěvačkou

Já ji ani neznám, protože MILUJI POUZE AVIRIL BABY!!!

😉

quentos

sám bych se řadil do kategorie 1, to už jste si asi domysleli ;{)>