Dračice

máte rádi Avatar

já jo

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Jiná možnost

Doplňuji:
Zatím jsem neměla možnost film od Jamese Camerona vidět, tak nemohu posoudit.

Další odpovědi
Funna

Ano

pokud mluvíš o filmu…to z té tvé oznamovací moc jasné není…

SonsyMite

Ano

Přesně tak, pokud se jedná o film, podle mne jeden z nejlepších jaký kdy byl.

quentos

Jiná možnost

neviděl jsem, nemohu tedy soudit

Pudlík

Ano

Doplňuji:
Pokud je to film. Cameron měl vždycky dobré filmy a ani tento není vijímkou. A že Avatara viděla miliony lidí, to samo o sobě něco o tom filmu dokazuje.

Poklička

Ano

emm.kate

Ano

DaveR

Ne

Doplňuji:
Viděl jsem ho v kině dvakrát. Poprvé se mi nelíbil, ale myslel jsem si že to bylo způsobeno náladou nebo něčím podobným tak jsem šel znovu, ale znovu nic. Nelíbí se mi příběh, kamera a speciální efekty úžasné ;)

RyuzakiKate

Ne

Mě to nudilo… Navíc, kdo je zvyklý na těžké fantasy hry, už ho nějaké létající ostrůvky ve filmu ani nepřekvapí. Celkově mi to prostě přišlo o ničem a všichni kolem toho dělali takovej humbuk, že se mi to až znechutilo.

Dudny

Jiná možnost