Mili @

Máte rádi americké seriály?

Nebo už vám taky lezou na nervy…
Doplňuji:
Nic proti „Dr Hause“, ten se mi taky líbí, ale spousta jich nejde vydýchat…

Nejlepší odpověď
iceT

Mam rada serialy,zminovany Dr.House nema chybu,nekonecne serialy,telenovely nesnasim.

Další odpovědi
mosoj

Ano všeho moc škodí. Někdy si říkám u televize že bych raději „Jak se kalila ocel“ nebo „Zoju Kosmoděmjanskou“ či „Timur a jeho parta“.
Nejkvalitnější seriály jsou naše české. Geniální hlavička pana Dietla.
Tady bych nesoulasil s Terylle.
Pokud poodhlédnu od tendenčnosti ( ale který seriál ji nemá) nemají tyto seriály moc konkurence.

Dívám se na dr. House samozřejmě ale jsou to takové pohádky pro dospělé a ještě většinou z prostředí horních xx ..tisíc. Seriál na který jsem se vydržel dívat byl 24 hod. Tam když nic jiného, jsou alespoň líčeny praktiky a možnosti tajných služeb ( bohužel už dávno přežilé).

quentos

negeneralizoval bych. Dr. House je kupříkladu fenomenální a můžu i americké kriminálky.

Ale mimo uvedených výjimek mi už taky lezou krkem.

led

Sú aj dobré seriály, aj zlé. Žiaľ niekedy ak chcete dobrý, musíte kúpiť aj zlý.
Medzi dobré patrí napríklad Mash.
Niektoré seriály sú špeciálne nakrúcané pre gazdinky počas varenia – kuchynské (poznáte ich podľa nahrávaného smiechonávodu a piskanianávodu. To, aby ste vedeli, ako reagovať.

Terryle

No, v poslední době jsou právě americký to jediný, v čem se dá najít něco kvalitního.

Milovala jsem LOST – to mě naučilo znovu vlastně koukat na současnou tvorbu. Dlouhodobě House, a teď nedám dopustit na Dextera. Plus pořád dokola koukám na starej, dobrej a geniální M.A.S.H. :o)

Ty, co nejdou vydýchat, ani nějak neeviduju. Asi jsem šťastná, že umím blbosti totálně ignorovat :)

anonym

ne naštěstí na ně ani nemám čas