Máte rádi „alžírskou“ kávu?

Nejlepší odpověď
gecco

Ani ne – škoda si kazit kafe tlamolepem…
😉

Další odpovědi
Lamalam

Nemám, nejraději piju pravého českého turka.

dudu

Nedávno jsem četl rozhovor s italským velespecialistou na kávu a ten prohlásil, že by bylo nejlépe pokud bychom k tomu našemu zalitému lógru jen přivoněli a pak jej hned vylili. Makaron mě tím pěkně naštval. Zanedlouho manželka k narozkám dostane espresso DeLonghi. Je to automat a má sám umět expresso, cappuccino nebo latté. No uvidíme, rád produkty tohoto zázraku ochutnám.

hanny 2

Já někdy jo,když mám chuť na sladký a taky irskou.Mám to vlastně 2 v 1,nemusím si už k tomu dát zákusek,oplatek nebo čokoládu. Ale dávám si to opravdu málokdy.

ReHu

V minulosti ano, teď raději latte 🙂

anonym

Co je vůbec zač ta alžírská káva?Můžu aj presso…

Drap

Ne, neni nad turka.

pucipuci

Ano,vzhledem k tomu,že to nemám denně,tak si rád tu tlamu občas slepím

mosol

Já raději irskou bez kofeinu.

anonym

Aha, kávička se zažloutlou slivovičkou…https://cs­.wikipedia.or­g/wiki/Al%C5%BE%­C3%ADrsk%C3%A1_k­%C3%A1va

anonym

Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.

gecco

😉
No jo – takových nás/vás tu je…
😉