máte rádi aktivní ženy?

když žena seznámení veme do vlastních rukou změní se v lovce

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Určitě to musí být zajímavé. Není třeba, aby „honili“ jen chlapi ženské.

Další odpovědi
oskar

V mnoha případech to tak je,ale muž si myslí,že je lovec on.Je to prosím jen můj názor.

BEAES

Ano, většinou si žena vybírá, muž čeká jak dopadne.

quentos

jasně, jen houšť, akorát jsem ještě žádnou takovou nepotkal.

Tombik

Určitě by to bylo zajímavé :D.

led

nielen zoznámenie. Všimnite si, že aj pri svadbe má žena posledné, to rozhodujúce slovo. Najprv muž povie áno, ale všetci čakajú na rozhodnutie ženy. Až potom je svadba platná 🙂

Chandler

Jistě, že váháš :)

Michal

Někdy

ladyhawke

Žena je vždy lovec. Někdy zjevně, jindy skrytě. Ženu, která taková není, neznám a znám jich snad tisíce. Troufám si říci, že neexistuje.