Máte rádi a děláte si doma sloní žrádlo?

Kdysi dáno to byl hit,ještě si to doma někdo připravujete?
http://www.re­cepty.cz/recep­t/pomazanka-sloni-zradlo-61038
http://www.to­precepty.cz/re­cept/2525-sloni-zradlo/

Nejlepší odpověď
pusinka50

Dělala jsem 1× stejnou, jako v prvním receptu, přidala jsem ale vejce natvrdo a trochu majolky či tatarky. Byla chuťově dobrá, ale já moc nejím měkké salámy, víckrát jsem ji nedělala

Další odpovědi
briketka10

nikdy jsem o ní neslyšela spíš
mi připomíná pomazánku, kde
byl jemně nastrouhaný salám
a ta se prodávala v lahůdkách,
ale v tý nebyl kečup ani okurka :))

JájsemRaibek

Nedělám, ale znám, občas to mají jako salát v kelímku v konzumu, tak si to koupím.
Ale, že bych na to vyloženě čekal, to zas ne.

arygnoc

v živote som o tom nepočul.

mäkkým salámam sa vyhýbam (zafarbená sója a múka mi nechutí), a ešte v takejto neidentifikova­teľnej podobe – pripadá mi, akoby to už raz niekto jedol.

dobrú chuť.

;-Q

cochee

Sloní žrádlo několikrát ročně doma připravujeme. Bohužel se jedná o zcela, ale úplně jiné jídlo, než je popisováno ve tvých odkazech :)

alexandra

Jejda,úplně jsem na něj zapomněla.Asi si to někdy udělám.

Drap

Nedělám. Kdysi jsem to zkoušel a nijak zvláště mně to nenadchlo.