máte rádi 1D??????? a kdo je z nich nejlepší??? za mě Louis :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Jsi blbá nebo jo?

Další odpovědi:

Pokročilý

Jo, mám je ráda, jsou to fajn kluci. Nechápu, co proti nim někdo má(neslyšela jsem ani jeden rozumnej důvod), ale tak každýho názor.. a za mě asi taky Louis.:)

Stříbrný

od larios22 to bylo víc urážlivé, od tebe rozhodně ne, já teda absolutně nevím, oč jde, ale každému se samozřjmě líbí něco jiného a mělo by se to respektovat, musím si to najít, a podívat se, čím že jsi se tak hodně prohřešila :-DDD
Doplňuji:
NOJOOOO, už to chápu, jsou to pěkný kluci, jeden hezčí, než druhý, žejo? Tak už je mi jasný, proč je chlapi nemaj rádi, jsou totiž šikovný, a pěkný, holky za nima šílej, to víš a když se na to koukne kluk, tak žárlí, to je jasnačka :-DDD, není to teda vůbec můj styl, ale jak už jsem napsala, každému se líbí něco jiného, mě zas tohle, co je dole, mrkni, ale nelekej se a taky je mi úplně jedno, jestli tím někoho náhodou neurazím, tak buď svá a kašli na to, jestli se líbí i ostatním to, co tobě :-)
http://www.youtube.com/…

já miluju ♥♥♥ 1D ♥♥♥ :D .....všichni sou úžasný ale nejradši mam Zayn :)

Bronzový

NE!

Stříbrný

Mám rád 2F, 1D jsou hrozné sr...y :-D

Pokročilý

Jejich muzika není špatná ale jsou trapní...

Diskuze k otázce

Pokročilý

Calimë

Jenom, pro ostatní, důvod, proč si z nich lidstvo (:D) dělá srandu je, protože není z čeho jiného. Jako vtipy o blondýnách: nikdo proti nim nic nemá, ale sranda se z něčeho prostě dělat musí. (doufám, že to neznělo urážlivě)

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.