Avatar uživatele
barbie15

máte rádi 1D??????? a kdo je z nich nejlepší??? za mě Louis :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4006 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
larios22

Jsi blbá nebo jo?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
VIKTORIÁ

Jo, mám je ráda, jsou to fajn kluci. Nechápu, co proti nim někdo má(neslyšela jsem ani jeden rozumnej důvod), ale tak každýho názor.. a za mě asi taky Louis.:)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

od larios22 to bylo víc urážlivé, od tebe rozhodně ne, já teda absolutně nevím, oč jde, ale každému se samozřjmě líbí něco jiného a mělo by se to respektovat, musím si to najít, a podívat se, čím že jsi se tak hodně prohřešila 😁
Doplňuji:
NOJOOOO, už to chápu, jsou to pěkný kluci, jeden hezčí, než druhý, žejo? Tak už je mi jasný, proč je chlapi nemaj rádi, jsou totiž šikovný, a pěkný, holky za nima šílej, to víš a když se na to koukne kluk, tak žárlí, to je jasnačka 😁, není to teda vůbec můj styl, ale jak už jsem napsala, každému se líbí něco jiného, mě zas tohle, co je dole, mrkni, ale nelekej se a taky je mi úplně jedno, jestli tím někoho náhodou neurazím, tak buď svá a kašli na to, jestli se líbí i ostatním to, co tobě 🙂
http://www.you­tube.com/watch?v=5KzzbYp­7NtY

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina232

já miluju ♥♥♥ 1D ♥♥♥ :D .....všichni sou úžasný ale nejradši mam Zayn :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

NE!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Mám rád 2F, 1D jsou hrozné sr…y 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KatkatkaW

Jejich muzika není špatná ale jsou trapní…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Calimë

Jenom, pro ostatní, důvod, proč si z nich lidstvo (:D) dělá srandu je, protože není z čeho jiného. Jako vtipy o blondýnách: nikdo proti nim nic nemá, ale sranda se z něčeho prostě dělat musí. (doufám, že to neznělo urážlivě)

před 4006 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek