barbie15

máte rádi 1D??????? a kdo je z nich nejlepší??? za mě Louis :)

Nejlepší odpověď
larios22

Jsi blbá nebo jo?

Další odpovědi
VIKTORIÁ

Jo, mám je ráda, jsou to fajn kluci. Nechápu, co proti nim někdo má(neslyšela jsem ani jeden rozumnej důvod), ale tak každýho názor.. a za mě asi taky Louis.:)

anonym

od larios22 to bylo víc urážlivé, od tebe rozhodně ne, já teda absolutně nevím, oč jde, ale každému se samozřjmě líbí něco jiného a mělo by se to respektovat, musím si to najít, a podívat se, čím že jsi se tak hodně prohřešila 😁
Doplňuji:
NOJOOOO, už to chápu, jsou to pěkný kluci, jeden hezčí, než druhý, žejo? Tak už je mi jasný, proč je chlapi nemaj rádi, jsou totiž šikovný, a pěkný, holky za nima šílej, to víš a když se na to koukne kluk, tak žárlí, to je jasnačka 😁, není to teda vůbec můj styl, ale jak už jsem napsala, každému se líbí něco jiného, mě zas tohle, co je dole, mrkni, ale nelekej se a taky je mi úplně jedno, jestli tím někoho náhodou neurazím, tak buď svá a kašli na to, jestli se líbí i ostatním to, co tobě 🙂
http://www.you­tube.com/watch?v=5KzzbYp­7NtY

martina232

já miluju ♥♥♥ 1D ♥♥♥ :D .....všichni sou úžasný ale nejradši mam Zayn :)

M.

NE!

cochee

Mám rád 2F, 1D jsou hrozné sr…y 😁

KatkatkaW

Jejich muzika není špatná ale jsou trapní…

Calimë

Jenom, pro ostatní, důvod, proč si z nich lidstvo (:D) dělá srandu je, protože není z čeho jiného. Jako vtipy o blondýnách: nikdo proti nim nic nemá, ale sranda se z něčeho prostě dělat musí. (doufám, že to neznělo urážlivě)