Rokio

Máte raději Velikonoce, nebo Vánoce?

Který svátek máte ve větší oblibě?

Odpovědi
MobilManiak

Oba svátky jsou velmi komerční. Vánoce jsou možná ještě komerčnější. Vánoce jsem zbožňovam jako dítě. Velikonoce ale také, kvůli pomlázce a koledě. Nyní se koleda nekoná a ani dárky nejsou takové. Takže člověku zbyde jen čas s rodinou. Takže oba dva jsou skvělé, když je strávíte s blízkými.
Ale s pomlázkou na ženy mohu stále a kolegyně (a nejen je) vždy pozlobím, takže Velikonoce mám o něco radši.

quentos

Vánoce, ani ne tak kvůli dárkům jako spíš kvůli nenapodobitelné kouzelné atmosféře.
Stále jste se nenaučil vylučovací způsob.

Larissa

Vánoce.

Mc Merkurion

… já měl rád MDŽ, to bejvaly oslavy, a trvaly dýl jak vánoce …