Luxx

Máte raději Tipsport, nebo Fortunu?

otázka pro sázkaře

Tipsport, nebo Fortuna?
jen mě to tak zajímá
já osobně sázím u Tipsportu už několik let, ale zaměstnaná jsem ve Fortuně a můžu říct, že Tipsport se mi na sázení líbí víc.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
chachar1922

Fortuna

Emefej

jiná odpověď

Zbytečné peníze raději propiju.

UltraFan

Tipsport

Zatím byl nákup lístků vždy bez problémů. Takže spokojenost.

bolak

jiná odpověď

Abych nedělal reklamu ani jednomu, tak jen řeknu návratnosti kurzů obou těchto sázkovek stojej za hovno. Třeba Tipsport má průměrnou návratnost někde okolo 90%, a na méně známější fotbalové ligy tam lze narazit i na kurzy 2,2 3 2,2, což je až trapné – někde na hranici 80%, tzn. přibližně srovnatelné s herním automatem, takže na každých 1000Kč vsazených automaticky přicházíte o 200Kč už u pokladny. A to ještě donedávna navíc platil v kamenných pobočkách manipulační poplatek 10% (jestli ještě neplatí pořád).

No prostě hrůza a vokrádačka lidí veliká. Chápu proč tipsport a ostatní české dojičky lidí tak usilují o zakázání/blokaci zahraničních sázkovek, které mají na některé ligy návratnosti třeba i 99%, ono je rozdíl jestli někdo zaplatí ze stovky sázkovce na návratnosti korunu a nebo dvacet, ten rozdíl v tomto případě je prosím 2000%.

Kamix

Taky teď přemýšlím, jakou sázkovou kancelář si vybrat a pořád se nemůžu rozhodnout. Na https://www.5nej­.cz/fortuna-recenze/ jsem četl celkem dobré recenze na fortunu, kamarád mě ale pořád přemlouvá do tipsportu. Nemá některá nějakou službu navíc?

Luxx

bolak → MP 10 % se na pobočkách Fortuny platí stále (v Tipsportu nevím, sázím na netu, kde MP není)

bolak

To já samozřejmě taky 🙂 ale Tipsport mám jen pro legraci, na sledování streamů z 2. ligy nebo na kurzy kde se vyloženě seknou, jinak dlouhodobé sázení tam nemá smysl, stejně jako u ostatních českých sázkovek.

Možná ještě tak za korunu zkusit štěstí v maxikombi, nacpat tam 30 zápasů na jeden tiket a doufat že to jednou vyjde, ale to už je spíš taková sportka, nicméně zas je jistota že v tom člověk neprotopí barák za 3 miliony, znám takového člověka…

Luxx

tyhle případy jsou smutné. nedávno jsem slyšela o jednom, co projel barák v ruletě. tohle nepochopím asi nikdy

dlouhodobé sázení tam nemá smysl, stejně jako u ostatních českých sázkovek – vím, vím.. jen nepatrný zlomek z těch, co chodí sázet každý (někdy skoro každý) den, si občas přijde vybrat nějakou výhru

Luxx

… a to co vyberou znova prosází …

gecco

„otázka pro sázkaře“
;)
Takže neodpovím, je komentuju – a ještě navíc z pozice neznalého…
😉
Nesázím, je to levnější…
___
A navíc – ta nejvíce pomáhající mi ruka končí mým ramenem…
{omlouvám se za nepřesnou citaci}
___
😉

Luxx

i tak díky za odpověď ;)