Pokročilý

Máte raději kompakty nebo zrcadlovky?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Obé. Otázka je divná.

Další odpovědi:

Zlatý

Kristepane, knedlík už nic nepiš.

Stříbrný

Fotografuji zrcadlovkou, ale i kompakt může být pro někoho dobrá volba. Záleží na tom, pro jaké účely fotografuješ.

Zlatý

Kompakt jsem měla ráda, když jsem neměla zrcadlovku. Dnes mám raději zrcadlovku.

Stříbrný

mám oboje,ono záleží co chceš fotit a v jaké kvalitě,zas někdy stačí kompakt,kdo by se tahal třeba na kole nebo běžkách se zrcadlovkou.

Bronzový

Ja mam rad Oba.

Pokročilý

Zrcadlovky uz neexistuji, nebot je na displeji videt vse 1:1 jako u zrcadlovky. Driv byly pruhledaky velmi podradny zpusob foceni, nebot nebyly videt reflexy ( prdevsim od slunce) jako u zrc. -kde se daly "vykroutit" z motivu mimo .
Doplňuji:
- displeji kompaktu-

Pokročilý

Na každý snímek je lepší něco jinýho.Proč si myslíš,že se dělají kombinované foťáky? (zrcadlovka na kinofilm a digitál na paměťovku) To je to samí,jako v muzice.Někteří muzikanti používají lampová komba a zesilovače, a jiní ,,jedou''v polovodičích.(výkonové tranzistory,integráče)
P.S. s Mosojem plně souhlasím....

Bronzový

Oba druhy jsou vhodné na něco jiného, takže dokud jsem fotil, používal jsem obojí - kompakt na momentky, zrcadlovku když bylo trochu víc času.
Mosoj, knedlik ma pravdu. Dneska už se zrcadlovky prakticky nedělají. Uvědom si, kam dopadá světlo a pochopíš.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.