mandat

Máte raději Kalouska nebo Singera?

Doplňuji:
Mám na mysli počestného exministra financí a guvernéra ČNB, který je nesmírně oblíben pro zhodnocení úspor.

Nejlepší odpověď
mosoj

Já mám raději řízek.

Další odpovědi
Lamalam

Jakého Kalouska a Singera myslíš? Lidí s tímto příjmením je víc. Kalousek je zpěvák, Singer byl americký spisovatel polského původu, nostel Nobelovy ceny.

Pepa25

Myslím, že ministr financí a guvernér centrální banky nepatří mezi osoby, které by člověk měl „mít rád“. Chápu ironii tvé otázky vzhledem k velké nepopularitě jmenovaných, ale měl jsi někdy rád nějakého minstra financí? Nějakého guvernéra?

NikkiHeat

Tak to je dilema. Řekl bych že ani jednoho ale při nutnosti si vybrat tak si vyberu Singera.

huxa

Jooo, zakladatele Kalouskova Klubu Kokotů (zkráceně KKK) musíš mít rád.