huxa

Máte raději filmy, které mají kolem hodinky, nebo vážně celovečeráky, kterými jsou např. tříhodinový Titanic či

The Hunger Games?

Nejlepší odpověď
jiriii

Nejlepší klasická hoďka a půl, bohužel i tak to TV prodlouží na 2 a vícehodin
Doplňuji:
A v kině hoďka a půl a je akorát, v tom našem je sezení za trest:-D

Další odpovědi
Damiana

Také mi nejvíc vyhovují klasické „devadesátky“ – tedy devadesátimutovky:-) Třeba u komedií to funguje zaručně. Stopáž francouzských filmů Zvíře nebo Drž hubu je přesná na to, aby se člověk pobavil a nezačal se nudit. A také se ty filmy dají vidět vícekrát než velkofilmy, kterým musí člověk „obětovat“ tři hodiny. Obvykle to vidím „na kousky“ a pak to už je jako seriál. Ale teď jsem zase viděla po dlouhé době Obra a dalo se…

bolak

Pro mě ideální stopáž 80–100 minut, ale musí to bejt samozřejmě film z disku, protože co pamatuju, tak třeba na nově byl díky reklamám i hodinovej filmy celovečerní.

A u seriálů pak 25min a 45min na díl.

PS: Ale někdy taky záleží na žánru.

Bedy

Jo ty devadesátiminu­tovky, to je asi tak ideální délka filmu. Kdžy jsou to nějaké celovečerní dlouhé filmy, tak už to člověka kolikrát ani nebaví…

RedC22

Pokud jsou dobře zpracovaný, tak ty „vážné celovečeráky“. Nedokážu specifikovat proč, ale jsou často prostě lepší.

anonym

Mně nevadí žádná délka filmu, ale pokud má už trvat tři hodiny, tak jsem raději pokud je tam i reklama.

pusinka50

Raději klasiku, hoďku a půl. Taky mám oblíbené detektivní seriály, jako je Námořní vyšetřovací služba, Zákon a pořádek: Zločinné úmysly, Kriminálka Maiami a tam je ta hodina trvání úplně tak akorát.
Ale třeba říct, že v kině jsem viděla film 2012 a byla jsem tak napnutá a užaslá nad efekty až do konce, že mi ty 3 hodiny utekly jako voda